Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz Djuree #46910 üzenetére

    Nekem megvan a 268, de a többi T10 td igen csak tart tőle, mivel kb ugyan akkorát sebez, mint a többi, de jóval kevesebb a töltési ideje, 14 mp alatt van. Egyedül a Foch 155-től kell tartani vele, mert az táras.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Djuree #46910 üzenetére

    Igen azért nerfelték legutóbb mert olyan kevés. Lássuk a többihez viszonyítva.
    Obj.263-at lazán megeszi. T110E3 szemből nagyon kemény dió de az a tank lassú mint a tetű. T110E4 kisebb tűzgyorsaság, lőhető páncél, megeszi. FV215b 183 ha nem 1 shotolja az objektet akkor halott (nem szokta). JPZE100 kemény dió ha nem látom a hasát sokszor a gold is pattan és pont annyi a tűzgyorsasága, hogy 2X meg tud lőni mire én 3X szóval ellenfél de ő is lassú mint a tetű. WTE100 gondolom egyértelmű. Ha összefutunk kiszed mint a szart de hát kit nem??? A HE-vel sebeztem már rajta 1100 felett.
    Foch 155 ha minden lövése sebez akkor kiszed mint a szart ha nem akkor halott.
    Az obj.268 egy JPII T10-ben. Jó az ágyúja, jó a camója, gyors és e mellé még tud pattintani is.

    #46930) Habib[HUN]Én azért szeretem mert amikor elkezdi az MM-et/csapatot szidni a top tierben lévő 03-as értékelésű tomato akkor le tudom ugatni a fejét. ;] Igazság szerint annyi van, hogy ha mind a két oldalon sok a piros meg a narancs akkor nincs értelme a %-nak. Az, hogy valakinek 200 vagy 500 a WN7-je tök mindegy a végkimenetel szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák