Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Kean_Sorbo #45442 üzenetére

    Én már használtam pár táras tankot, ha van mire lőni lövök mert a sebzés a fontos. Utána ha lehet fedezék míg újra tárazok ha kell kicsit vissza húzódok. Ha pl. 5-ös a tár és ellövök 1-2 lövést és látom, hogy sokáig nem lesz mire lőni akkor újra szoktam tárazni a C billentyűvel persze mindíg jelzem a csapattársaimnak ha tárazok tudják, hogy nem tudok lőni.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Kean_Sorbo #45442 üzenetére

    Táras tankkal szerintem többet kell gondolkodni általában, mint nem tárasokkal. Tárat tölteni helyváltoztatás közben ajánlott a leginkább, akkor is, ha mondjuk csak 1-2 hiányzik a hatból vagy 1 a 3-ból. Ha valahova elindulok és úgy ítélem meg, hogy addig nem lesz akció, akkor rátöltök, mindegy mennyi van még a tárban.

    Ha lelassul a játék nagyon és nincs célpont, akkor szintén.

    Ha ki tudod lőni az összes lőszered, akkor lődd ki, ne azon gondolkodj, hogy kell vagy nem utána, mert azok csak elméleti esetek, hogy még egy lőszer megmentene. Biztos van ilyen, el lehet képzelni ilyen esetet, de igen ritkán, szinte soha nem fogsz ilyennel találkozni. Ha van mit lőni, van mivel lőni, akkor lőjél. Mondjuk egyszer volt olyan esetem, hogy jött a táras scout a hátamba már ott ólálkodott és láttam, hogy két lövés kell neki. Akkor nem lőttem el mindent, kettőt meghagytam, mert az ilyen táras kis tankok nagyon komoly sebzést bevisznek, ha éppen védtelen vagyok és nem lehet előlük meglépni. Ha látod, hogy egy kilőhető ellenfél a hátadba jön vagy csak ott ólálkodik, akkor igen, akkor ajánlott pár lőszert meghagyni, de amint teheted lődd ki, mert kevés lőszerrel már alacsony a harcértéked.

    A hosszú töltés idejű tankoknál a mozgás lehet egy védelem illetve valami jó fedezéket keresni. Ha van binod, akkor meg passzív felderítőt lehet játszani közben, én általában leskelődök vagy mozgok a pontból b-be. Fedezékbe akkor állok be, ha spot van és nem tudok mást csinálni.

    Ha jön valami kis szutyok alacsony hp-s, akkor meg rammolás próbálom megölni aztán vagy sikerül vagy nem.

    Az is ajánlott, hogy már akkor indítsd a támadást, amikor még töltesz, kb belövöd az időszükségletet, amíg odaérsz, 3-4 sec mondjuk, akkor már elindulsz annyival korábban, hogy amint betöltesz már osszad is az áldást.

    Ha több ellenfél van, akkor meg a további kritikus pont, hogy ki kell válaszd a legveszélyesebbet. A hülyék sokszor azt sem tudják, hogy töltesz és képesek akár megvárni, míg végzel, de már egy átlagos játékos is rádmászik.

    Nekem F155-el volt úgy Siegrfrieden, hogy egy pro maus-t akartam kikapni, mielőtt lemészárolja a csapatot, de mire betöltöttem, mindig ott volt valaki más az útban. Egy is3, proto, csak jöttek egymás után és nem bírtam odajutni a maushoz és el vesztettük a csatát, emiatt főleg, mert a maus sokat sebzett és csinált 5 kill-t, de sajnos nem tudtam egyszerűen mit csinálni, három lövés, azzal kiszedem a nyolcas szutykot, de utána meg töltenem kell.

Új hozzászólás Aktív témák