Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiszteletes

    aktív tag

    válasz jano_77 #41872 üzenetére

    Áhh Jancsi!

    Te is tudod, hogy Serbéknek ez csak egy újabb ok volna a szokásos frázisaik puffogtatására.

    Szerintem soha nem fogja a stat tükrözni az épp aktuális skilledet. Feltételezve, hogy folyamatosan fejlődsz, aktuálisan az utolsó 1000 csata átlaga sokkal közelebb áll a pillanatnyi skilled reprezentálásához. Csakhogy az XVM-et tudomásom szerint nem lehet megkérni rá, hogy ebből a halmazból merítse az adatokat.

    Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

  • jano_77

    nagyúr

    válasz jano_77 #41872 üzenetére

    természetesen délelőtt akart lenni a (de). :B

    Tegnap nagy részt még ISU-al mentem, hogy meg legyen az utolsó legénységi tagnak is a 2. skill 100% és lehessen 3. adni. Hiába sebeztem viszonylag sokat - volt persze betlis csatám is sajna, mikor a csata elején kiszedtek, mert a médiumok áttörtek középen - egyik oldalon tenger part, másikon a szőlős, nem tudom mi a pálya neve - és senki nem maradt a bázisnál rajtam kívül, így viszonylag hamar véget ért az a csata. mindenki tenger partra és szőlősbe ment. :W De így is 2500 átlag sebzésem lett tegnap, ami annyira nem rossz szerintem. Viszont így már eladhatom végre az ISU-t. Nem volt vele gondom, nem azért írtam, hogy végre eladhatom, csak egyel kevesebb tank lesz végre a garázsban....több ilyen eladásra váró tank is van, csak be kellene fejezni őket. :U

    MÁS:
    Jó lenne, ha a 7végén újra lenne legénység átképzési akció, mert az ISU legényeket át kellene tenni az Obj.704-be illetve a T-54 legényeket az Obj.140-be.
    Ez utóbbival kapcsolatba kérnék tanácsokat:
    1. T-54 3 skilles legénységét tegyem át Obj.140-be és egy 100%-osat vegyek T-54-be vagy
    2. hagyjam T-54-ben a mostaniakat és 100%-osat vegyek az Obj-be?
    Melyiknek lenne több értelme, melyik lenne jobb megoldás szerintetek?

    Köszi a tanácsokat előre is!

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák