Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #43783936

    törölt tag

    válasz KisApám #29587 üzenetére

    A Jg.Pz. IV. mezei tank, mezei kredithozammal. Én duplázásokkal húztam ki, nem jött be.
    A Dickerbe az a jó, hogy ha elkezded a második német TD ágat is, akkor arra is tudsz előképezni.
    Angol TD vonalon szerintem a 8-as jó farm és tréningjárgány.
    Már a FV 215b 183-hoz képzem a legényeket, egyenlőre a harmadik skillüket húzom benne. A Tortoise-t biztos nem fogom eladni, kb. 6,5 milliót költöttem rá, mire használható lett.

  • dfsz34

    őstag

    válasz KisApám #29587 üzenetére

    A T57 jó választás. Szép nagy sebzéseket lehet vele kiosztani. Ami viszont kellemetlen lehet benne, hogy az odavezető úton csak könnyű és közepes tankok vannak, azaz a legénység képzettségével lehet gond, ha ezt választod vagy be kell dobjál némi aranyat a kétszeri átképzéshez, mire eléred. Ki van ez találva kérem szépen.

    A másik kettő is jó. Az angol TD ágat én is húzom, de ott nincs prém tankom.

    A francia tank is jó, kellemetlen ellenfél, bár nagyon papír, de annyira gyors, hogy volt már olyan helyzetem, amikor a T34 tornyát nem tudtam ráforgatni és még meglőni sem tudtam.

    A német TD viszont nagyon erős most már. Két ág is van és mindegyiken kiváló TD-k egész sora és ott a WTE100, ami überbrutál, mindenképpen ki kell próbálni.

    A DMax meg egy nagyon jó TD. Jó választás, szerintem is.

    A prémium tank esetében a legénység fejlesztés is fontos, nem csak a kredit termelés. Ha pl német TD-d van, akkor bármelyik német TD tank legénységét bele lehet rakni mindenféle büntetés nélkül és fejlődnek, sőt akinek éppen a legkevesebb a tapasztalat, az duplán kap azután a csata után.
    Konkrétabban, ha például új tankra váltasz, akkor érdemes ugye a 20e kredites 90%-os megoldást választani, az a legkevésbé fájdalmas minden tekintetben. Ilyenkor én azt csinálom mindig, hogy mielőtt nekiállok az új tanknak komolyan, a legénységet a prémium tankban felhúzom újra 100%-ra. A kredit is jól jön ilyenkor a kiadás után, meg a legénység is fejlettebb lesz az új tankban.

    A szovjet TD vonal is nagyon erős egyébként, kiváló TD-k vannak ott is és két teljes ág, sőt rebesgetnek egy harmadikat is a jövőben.

  • #43783936

    törölt tag

    válasz KisApám #29587 üzenetére

    Még annyi hozzátennék, hogy szerintem először érdemes a garázst kibővíteni néhány hellyel.
    Mondjuk én túlzásba vittem. Jelenleg 18 vonalat húzok egyszerre. :DD
    Viszont annyi előnye van, hogy van amikor megveszek egy járgányt, és már egy másikon kifejlesztettem hozzá az ágyúkat.

Új hozzászólás Aktív témák