Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz kchryss #221022 üzenetére

    Számomra is azért egy éles kontraszt, mert a 13 90-ből ültettem át a srácokat, ugyanazt a felszerelést használnám rá, ugyanúgy állnék minden meccsben és nem megy. A kilencessel olyan 2500-3000 között van a kombináltam, ezzel jelenleg 1500 20 meccs után úgy, hogy fejlesztve kezdtem játszani vele...
    Én tényleg azt érzem, hogy a tier 8 matchmaking meggyilkolja, mert egyszerűen nem tud érvényesülni Bourrasque-ok, kocsik meg a többi light mellett. A legnagyobb baj számomra maga a tár, ez a 680 sebzés, amit max el lehet vele érni 170 pennel egyszerűen szar.
    Nem lehet vele úgy játszani, mint a Bourrasq-e-kal, mert az megpetéz 2 sec alatt, majd mire feleszmél a másik, már ott sincs. A 12t-nek meg 6 sec kell kevesebb sebzéshez kisebb átütéssel.
    A másik gond, hogy nem merek kávés crossiant--nal zúzni, mert folyamatosan ellövik a motort és ég a járgány, szóval úgy érzem, kell a tűzoltó bele. Volt meccs, ahol 3 találatot kaptam, mind a három gyújtott, nem akartam elhinni...

    Na mindegy, ez eddig nagy csalódás, még próbálkozom valahogy életet lehelni bele, de nem hiszem, hogy sikerülni fog.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák