Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Barret001 #196700 üzenetére

    Ehhez múltkor nem is kellett nekem szerver lag. :) Elég volt egy Malinovka encounter mód, 1-es bázis (jobb oldali). Én a Foch 155-tel voltam, megfűszerezve 2 artyval és pár lighttal. Az ellenfél Patton-ja pikk-pakk átrobogott E7-be kukucskálni a partról. Én meg csak lestem a csata elején, hogy akkor most hová? Biztos láma vagyok, de full tanácstalanság. Ez tipikusan az az eset volt, amikor látszott, hogy azzal a tankkal nekem nem terem babér. Ahhoz lassú, hogy a használható TD pozíciókat elfoglaljam vele időben. Ha mégis, akkor sem vagyok még betöltve, mire az ellenfél spotterei észrevesznek. Ha elindulok a dombra, ahhoz nincs elég lövegsüllyedésem, hogy hasznomat vegyék, plusz a 3 lövés után nulla fedezék mellett kellene 48mp-ig észrevétlen maradnom. Ha lefelé indulok, akkor meg a pocsolya környékén járőröző lightok (vagy jelen esetben a Patton) spotol fel, mire pozícióba érnék.
    És innentől nem tudom biztosan, mi történt, mert felpörögtek az események. Kb úgy éreztem magam, mint a Ryan közlegény megmentése filmben, amikor szépen csendben odaeveznek a parthoz a csapatszállító csónakokkal (vagy mik azok), azt hiszik észrevétlenek, aztán amint lenyitják a karámajtót, a csata végéig kb. csak a fejedet kapkodod, hogy wattafak.
    Ha jól sejtem, az első hibát ott követtük el, hogy amint középen a faluban felspotoltak valami ellenfelet, az összes dombra igyekvő heavynk megállt, és elkezdett sniperkedni a túloldalra ahelyett, hogy nem törődve a spottal, mentek volna tovább fel a malomhoz, hogy feltartsák az ellent. Aztán onnantól már meg volt pecsételve a sorsunk.
    Asszem 15:2 lett, vagy valami ilyesmi.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák