Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz K6000 #19393 üzenetére

    Sok ilyen van, de ha már egy narancs játékosba belefutsz, aki meddel vagy könnyű tankkal van és te nem olyan helyen lapulsz, ahol a hátad védett, akkor neked harangoztak.

    Csak pár med tankom van, de pl a panth m10-el jó szokásom kiszedni a su, isu, JG8.8-kat ha éppen nem védi őket egy csomó tank. Főleg az utóbbi olyan mint egy lomha lajhár, ha mögé kerültem, akkor búcsúzhat a játéktól, mehet a garázsba vissza, de a su sem nagy kaland sőt volt már, hogy bevállaltam a lövését és utána kiszedtem, mert a többiek ott szobroztak és amig élt nem indultak el. Vagy körbe kell kerülni, ha van hely vagy hozzá kell dörgölődzni és összekapcsolódik a két tank, aztán vergődhet.

    Amit nem értek, hogy mindig megpróbálnak háttal nekem jönni, de ramolni olyan sebeséggel nem tudnak, akkor meg mit akarnak? Az egyetlen dolog, amit TD tehet ilyenkor, hogy nekitolat valaminek és onnan fordul, mert akkor nem tudom körbekerülni és mindenképpen lövéshez jut, de ezt nagyon nagyon kevesen csinálják (én szoktam, ha td-vel vagyok és meglepnek).

    Akkor van igazán gond, ha társaságban van a nagy (a tierjében értem) TD, mert akkor nem lehet a szokásos körbetáncolást csinálni, akkor marad a leláncolás esetleg, de az nehéz ügy. Esetleg ha valakit kilő, akkor gyors össztűz ki tudja ütni.

    Ha a barmok meg egyesével felvonulnak előtte, hát arra nincs mit mondanom. Ez ugyanaz a szint, mint aki az oldalát mutatva kiáll a semmi közepére lövöldözni, aztán két pillanat alatt kilövik és akkor meg megy az észosztás a chat-ben.

  • dorka16

    aktív tag

    válasz K6000 #19393 üzenetére

    Van még egy hányingert keltő típus. Sand Riveren jön fel a dűnén. Már látom mielőtt kibukkanna. Megvárom míg jól látszik kapja a lövést. Visszavonul? Nem feljön a gerincre és körbenéz. Második lövés. Meglát rám lő (kapja a 3-at) majd nekiáll visszavonulni. Persze ezalatt beszed még egy lövést és meghal. Életösztön=0.
    Rengeteg ilyennel találkozom aki kijön a fedezék mögül kapja a lövést és nekiáll nézelődni, hogy honnan is jött. Megdöglik csak, hogy visszalőhessen.

Új hozzászólás Aktív témák