Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz zodo #175214 üzenetére

    Mert ez úgy müxik, hogy gondolok egyet és kibérelek egy tankot egy adott intervallumra!? :F :U

    (#175216) Jokerdapro: várok én is az akciókra, mert biztos lesz karácsony környékén akció - bár nekem is van 32M+ kreditem most. :B (Igazából amik ki vannak fejlesztve jelenleg - T95, T92 HMC - nem nagyon akaródzik megvenni, régóta várják a vételt) Ami közel van, AMX M4 54 - érdemes hajtani érte, megvenni? Vhol azt olvastam vagy hallottam, hogy talán gyengébb mint a 9-es, igaz ez? - illetve SU-14-2, Type5, FV4005, 50TP, Maus, GW.E100 tankok vannak jelenleg elindítva - vagyis őket igyekszem elérni, de mindhez viszonylag sok XP-re van még szükségem.
    Ami biztos, hogy a karácsonyi díszítős kedvezmények közül a X-es a Kukáskocsi lesz, a 9-es pedig az 50TP!
    8-as és 7-esből még nem tudom melyik ágra essen a választásom - kínai TD, francia TD, angol arty, angol torony nélküli TD. :F Mondjuk most hogy végig néztem, hogy mik vannak még vissza, láttam, hogy a 8-as az valszeg az orosz arty lesz majd. :K
    DE mivel most az új pöccsel ugye bekerültek a kerekes járgányok a franciákhoz, még azon is elgondolkozom. :B

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák