Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz notika77 #174913 üzenetére

    Es az SH csatakat hogyan rendezik meg, na es az elorenyomulast?

    ballington ez akkor jo hir ha egyutt lehet hasznalni a tartalekokkal, de azzal is gond lesz, amikor az egyiknek van, a masiknak meg nincs :D Mert akinek nincs, az is szeretne hogy legyen, de nincs ahonnan :D
    Hat kedves uram, maga inditotta el ezt az egesz klanos lavinat, akkor tessek szepen a segget beletenni a fotelbe, es WOT-ozni ;] :P
    En meg epp hogy letojom ezt a maratont erted, mert nincs nekem idegem, hogy napi 3-10 orat szivassam magam egy nyavajas tankert, megvagyok nelkule is, meg mar amugy is valahogy unom, mert annyi tokfilko jatszik, akinek me'g annyi esze sincs, hogy indulas utan ranezzen a terkepre, hogy ne menjen mar 12 tank ugyanoda...en megyek a masik 2vel, es amig az a nyomorek tizenketto (hahaha, de jopofan alakult, vicces lett, aki latta a piszkos tizenkettot) nem tud azon az oldalon atmenni 5 tankon, addig a mi oldalunkat 7 tank attori, kinyirva minket, foglalva/bekeritve azt a nyomi 12-t...Es akkor jatszodjak boldogan a WOT-al, mi?
    Hat inkabb nem idegesitem magam, egyszer mar kihagytam 1 evet, sokkal nyugodtabb es boldogabb voltam, talaltam mas elfoglaltsagot, filmnezes, vagy olvasas, esetleg mas jatekok, es a'gyo''.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák