Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz hmb #168938 üzenetére

    Az a baj, hogy a foglalásos küldinél voltam már kb 2x úgy én is, hogy meg volt a sebzés és még a foglalásra is lett volna idő, de nem volt fejemben a küldi, csak mikor végeztünk vettem észre, hogy meglehetett volna. :U
    Tier10 TD van pár a garázsban - Obj.268.4, JPz.E100, Grille, T110E4, Strv 103B - ebben nincs hiány és még a nagy pálya is be van kapcsolva, de nekem az 1.0 óta egyszer sem dobta fel mint lehetőséget. Akartam is kérdezni, hogy az működik még egyáltalán vagy kivették a játékból? :F

    (#168939) lacibacsi: Köszi a tippeket, majd körbe nézek, megnézem mit csinálnak másként az "elkövetők". ;) "Azt elmondhatjuk, hogy minél nagyobb arty kell hozzá és nem árt, ha van egy-két jó spotter a csapatban, meg 15 idióta az ellenségnél." - Itt a lényeg, sosem kapok olyan leosztást, mikor 15 idióta van a túloldalon! Sokkal inkább jellemző, hogy ezek hozzám kerülnek és csak menekülhetek az artyval ahelyett, hogy ellenfelet lövök. :U
    szerk: megnéztem a replayek összefoglalóját, amiket linkeltél - csatákra nincs lehetőségem az irodában - és ezek a csaták jó nagy campfestek lehettek így első blikkre!? Főleg Province, az a törpe pálya, ott nagyon kíváncsi leszek, hogy tudott annyit sebezni az M53/55!? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák