Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz kchryss #168921 üzenetére

    Az IS-7 szemszögéből nézve: Vazze, simán enyém a kill, lerammolom. Erre a csapattársa leláncolja. :D
    Én is ezt utáltam a legjobban benne, túl gyorsak a csaták, még a randomhoz képest is. Még IS-7-el is volt, hogy nem értem oda.

  • Bobyjack

    senior tag

    válasz kchryss #168921 üzenetére

    Teljesen megértem QB-t, abszolút másként kell játszani mint randomban. Egy kiemelkedően jó játékosnak nagyon frusztráló lehet, hogy nem tudja hozni azt a szintet amit randomban megszokott, ettől azt gondolom meg kell tanulni elvonatkoztatni, de tényleg nem könnyű. Azt tapasztaltam, hogy inkább csak iránymutatásra alkalmas rankedben az amit randomban elértél WN8 alapján. QB streamjében számomra az a döbbenetes, hogy 15-ös ranken vannak 44% random winrate-es játékosok is. Magam részéről kizártnak tartom, hogy valaki 50% random winrate alatt egyáltalán meg tudja közelíteni a 15-ös ranket. Vagy valaki más játszik az accountjával, vagy nem is tudom milyen magyarázat lehet még rá. 44% random winrate az én olvasatomban az, hogy jobban járna a csapatod ha már a kezdőkörben felrobbantanád magad.

    Első ranked seasonom volt, és jóval gyengébben játszottam, mint arra számítottam. 11 szint lett meg, elég későn álltam neki, de nem is tagadom azt hogy rosszul játszottam. Nagyon nem volt jó érzés amikor egy sráf vesztős szériába kerültem. Az XP osztási rendszer még mindig egy nagy rejtély, jó példa rá a fórumon pár oldallal feljebb barakott csata, ahol egy T110E4 0dmg és 151spot dmg-vel top 5 ben volt vesztes csatában és nem veszített sráfot. Közvetlenül alatta meg van egy T110E3 1.4k dmg-vel aki bukott egy sráfot. Nekem ez megmagyarázhatatlan és elég zavaró tud lenni.

    Számomra a tanulság az, hogy ki kell húznom a jelenlegi metában jól szereplő tankokat (SupConq, 430u), mert hiába van meg az IS7 ha nem tudok vele jól játszani. Fontosnak tartom a fejbéli összeszedettséget is, mert ha begőzöl az ember akkor csak még meggondolatlanabb dolgokat tesz és csak ront a helyzeten. A késői nekiállás szorított az idő miatt, ezért nem tudtam megtenni, hogy felállok és járok egyet és ez nagy hiba volt. Legközelebb jóval korábban neki fogok állni és egy rossz széria esetén váltok randomra. A másik dolog pedig, hogy megfelelő mennyiségű kreditet fel kell halmozni és nyugodtan használni prémium lőszert, mert magasabb rankokon visszakapod az árát kreditben. Utólag már bánom, hogy nem használtam szinte semmi prémium lőszert. A végeredmény tekintetében például nagyon nem mindegy, hogy a T110E5 parancsnoki kupoláját 55%-ban vagy 95%-ban lövöd be. Jó sok olyan játékossal találkoztam aki még olyan értelmezhetetlen helyzetekben is goldot használt amikor már leláncolva hárman álltak körbe és hátamba lőtt amit még a HE is bevitt volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák