Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz glspeter1 #166312 üzenetére

    én már nem is foglalkozom a tankhúzással: ami kell azt megprobálom, de a sok op cw tank miatt lehetetlen minden jó tankot kihúzni.
    persze aki tele van zsével annak könnyű: golddal vált xp-t és meg is van a kiszemelt. hát én nem költök százezreket erre a fosra. költöttem már eleget.
    mindig hoznak valami újat ami jobb mint az eddigiek. így nincs értelme fejlesztgetni.
    jó példa erre az is-3, régen jó kis tank volt szinte kötelező darab, most alig találkozol vele a csatákban, mert van nála sokkal jobb is.

    pénzközpontú az összes online játék,/ azt a sok ingyenélőt el kell tartani valakinek/ ez szigorú zárójelben írtam, de az is igaz, hogy a wot nem a kelet európai játékosoknak lett kitalálva, 2-3k eurós fizetésből meg sem éreznéd a havi 1-200 eurót, de a minimálbérből nem igazán futja. sajna.

    én a light és med tankokkal még csak barátkozom, inkább td és heavy ami fekszik, bár azokkal sem vagyok egy nagy fun gamer: 1300 körüli a wn8-am, ott is marad, mert ha huzok valamit óhatatlanul rontom a statot. :)

    [ Szerkesztve ]

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák