Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    válasz BÁ Nutrition #150884 üzenetére

    A wot a lolhoz kepest nyugdijas jatek. Probald ki es egybol nyugodtabban fogsz jatszani ezzel. Engem nagyon ritkan huz fel, en inkabb elengedem es megyek masik tankkal. :)

  • Viktoár

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #150884 üzenetére

    Van igazság abban amit írsz. :K

    Azonban:

    "most komolyan ki ragel azon h mondjuk a far cry primalban mennyi nyilvesszobol lo le egy ozet, kozben megis szereti a jatekot, es kikapcsolja, itt meg megy a duhonges."

    A far cry-t megveszed (rosszabbik esetben ;] ), leülsz elé, játszol mert KÉSZ játék. Ellenben a wotnak sok a hiányossága annak ellenére hogy a pénzt folyamatosan beleöljük. (én csak és kizárólag prémnapot veszek)

    A kettő nem ugyanaz,persze hogy időnként felkapja az ember vizet.Szerinted hányan élveznék a far cry-t ha az őzet nem lehetne lenyilazni mert oldalba lövöd és "aszongya" hogy: We didn't even scratch them! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

  • zodo

    nagyúr

    válasz BÁ Nutrition #150884 üzenetére

    Ha már megemlítettél....
    Nekem senkivel nincs bajom, lehet játékos vagy ilyen olyan streamer, unicum vagy sem.

    pl itt van Zodo aki 50% koruli winratenel azt irja h feljebb engedett a jatek picit :F most komoly? semmi bajom vele, jo tagja a topicnak de ez vicc.

    Részemről ez nem vicc inkább bosszantó persze ez is nézőpont kérdése.
    Korábban leírtam már hogy én karrier játékként fogom fel ha már van teljesítmény mérés.
    Mindegy hogy xvm wn8 vagy wg személyes értékelés!
    Szóval ha anno narancs vagy sárga stattal sikerült a wr 51% akkor most a zöld és kék napokkal sem tudok pár századot! összeszedni úgy hogy közben a totál értékelésem is halvány zöld lett tehát elméletileg javultam és több ezer csata alatt is szinte 1 tízeden! belül mozog a wr.

    Kezdjük onnan pl. hogy a kinevet végén hiába dobsz mindig 5-6 -ost ha a végén nem tudsz pont akkorát dobni hogy be tudj lépni az adott nyerő mezőbe.
    Lehet ezt arra fogni ahogy korábban kitárgyaltuk hogy sokszor mentem szakaszba.
    Na de ne már hogy én mint noob és akár unikum szakasztárs hozta le a meccseket.
    Ezt ugye senki nem hiszi el.
    Itt van még az ellen oldali unikum aki szintén nem dönthet arról hogy én veszítsek azzal hogy ő egyedül lehozza a csatát és ezzel veti vissza az én wr-em.

    Tehát ez szín tiszta játék ami részben bosszantó és részben tanulásra ösztönző feltéve ha szeretnék többet tanulni.
    Nálam igenis a győzelem a fontos persze amellett hogy lehető legjobb teljesítménnyel szerepeljek a csatákban.
    Mivel most sokkal jobb vagyok akkori önmagamhoz képest akkor nem értem (vagy is tudom, rng és mm) miért nem nő a győzelmi arányom.
    Én innen nézem a "feljebb engedett a jatek picit" érzést.

    Itt vannak pl azon csatáim csatajelentői mikor 50.95 vagy 96%-ról rugaszkodnék tovább de "nem lehet"
    Leo 34 csatám van vele, 16-tól lett rajta a nagy torony, mikortól fullos lett.

Új hozzászólás Aktív témák