Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Laci50i #128571 üzenetére

    Laci50i: "Én például qrvára élveztem, mikor szépen beforgatva normál lőszerrel kinyírtam az ugyanolyan tankos skillamos tomatot 1 v. 1. "
    Igen, ez élvezetes, pont ez szűnne meg :U : képzeld el ugyanúgy azt, hogy a másik tank is be van forgatva, és golddal lövi az adott szögből is támadható gyenge pontodat. :K Félre ne érts! Nem goldot spammel! Tudatosan a gyenge pontod lövi, szükség szerint gold-dal. És minden csatában, minden ellenféltől ezt kapod. Nincs többé pattintott sebzés, mert rád se lő, tudja, hogy nem tud átlőni, stb.

    Valaki akkor is örül a nyerésnek, ha nem tett hozzá sokat. A többség azért szeret sokat sebezni egy győzelemhez, persze a sok relatív kifejezés. Azt gondolom, hogy azoknak, akik most jónak minősülnek (kb 1500+WN8) bosszantó lenne, ha hirtelen a saját hp-ját se tudná lesebezni, mert megszűnnének a könnyű célpontok.

    jozefgucci1: a poszt úgy folytatódott, hogy "ő legalább nem bújik el gerinctelen módon a bokorba, hanem szemtől szembe kiáll" :C Szóval az ilyennek, meg annak, akit Macskassy látott, hiába mutatsz QB videót, mert először el kéne neki magyarázni a játék célját, lényegét. Hogy sebezni kell, hogy hátrányba kerül a csapatod, ha nem vagy a helyeden stb. A jelek szerint a csata elején a kiírás: "Küldetés: Lődd ki az összes ellenséges tankot" nem elég erre. :(

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák