Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grex4

    aktív tag

    válasz Tbor #12771 üzenetére

    62-57-69-65-67-52-50-46 % winrate.... ki nem találjátok mely napokon volt a hétvége az eventtel.
    Wn6 1600 és 2000 közt ingadozott. Semmi kiugró. De ami a hétvégén volt az egy rémálom.... komolyan elkezdtem gondolkodni hogy átcuccolok másik szerverre és letojom a 4000 csatám. Ennyi agyhalott nem létezhet a világon, ennyi aggyal nem lehet átkelni egy zebrán nem hogy eléljenek 10 x éveket.

    Direkt figyeltem hogy a percek előrehaladtával hogy fogy el a csapat, én még a frontra sem értem ki de már 3-7en halottak voltak. 5 perces csaták tömkelege, ez alatt az idő alatt kukáztam össze a sebzésem. Tucatszor el sem értem a helyemre már fordulhattam vissza.

    T-32 vel 167%os sebzéssel 1400wn7el 18% winratem volt tegnap. délelőtt 7 győzelem, utána 20 vesztés egyhuzamban utána felváltva már helyreállt a MM.

    Legalább ne csinálná ennyire feltűnően a MM amit csinál, mert azt gondolom a sok WG hívő itt nem gondolja komolyan hogy az égvilágon itt minden random? tfh ha minden random, akkor a nemzetek között a pontosságot mi befolyásolja? jaa hogy az randomabb...

    Ja meg régebben itt valaki felhozta hogy a MM-be biztos nincsen az XVM és a wn6-7 integrálva szóval nem tud játszani a játékosokkal, adok pár tippet:

    Stock tankok?
    top platoon low platoon?
    Meccsszámok adott tankkal?
    200 csatás is-6 mint top?

    üdv

  • Departed

    őstag

    válasz Tbor #12771 üzenetére

    Jó döntés, mindkettőt - KV1-S és T-150 - szerezd be és vezesd idővel, imádom őket, előbbit épp mostanában tankász-oltam. :K
    KV1 úgyis olyan fun Tier5-ön, hogy "hipphopp" megvan a szükséges XP. :)

    Ja és KV-2-t is próbáld ki ha gondolod, jó dolog néha trollkodni egyet a 152mm-es ágyúval. ;)

Új hozzászólás Aktív témák