Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Zolee_70 #127140 üzenetére

    Hat en mostanaban 102 es 108 ezret ertem el, 120 az nekem is nagyon ritkan sikerul, nem is tudom egyaltalan sikerult valaha annyit elernem ? Talan az IS-6-al amikor a legtobb sebzest csinaltam vele.

    Rickboy : ugy tunik atsiklottam a kerdesed felett, mert szurkevel volt irva.
    Hat a kerdesedre a valasz az, hogy azert, mert nagyon OP-k lesznek.Legalabbis 1 szempontbol, a mozgekonysag szempontjabol.Aztan tedd hozza az alcat, a meg nagyobb latotavot - ez a ketto egyutt mar azt eredmenyezi, hogy te sokkal messzebbrol latsz tankokat mintsem azok teged (ugye szerepet kap az alca), amit ki tudsz ugy hasznalni, hogy losz egyet, tavolabb mesz, amikor a meglott tank elindul feled, o meg mindig nem lat, de te megint leadhatsz 1 lovest, stb, es az agyuk sem lesznek szarok, tuti hogy arannyal majd a heavy tankokat is be fogod majd loni, akar szembol is.Nos gyorsan lefuttattam a programot az agyamban, es ezt dobta ki.Persze amiket leirtam azt a jo/nagyon jo jatekosokra ertettem, egy atlagos mint en, csak neha kepes a leirt dolgokra.

    Ricsxx : nos igen, de en viszont epp szandekosan vettem meg az STA-2-t, mivel van egy Chi-To legenysegem, aztan van Chi-Nu-Kai-om, es most STA-2.A legenyseg 1 soros volt (98%), es mostmar a 2ik sornal tartanak (40%).Epp ezert 3 tankban tudom huzni a legenyseget.En nem bantam meg, mert igy 55-os sebesseggel jopofa tank.A tegnap sikerult kilonom az egyik csataban 6 tankot vele - igaz vesztettunk de legalabb elveztem vele a jatekot - ami szerintem az elso ilyen Top Gun medal, kisse be vagyok rozsdasodva, kerek 1 evig nem jatszodtam.

    bodry123 nekem meg nem sikerult vele az asz, dehat nem vagyunk egyszintu jatekosok :D

Új hozzászólás Aktív témák