Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Dr.Én #123954 üzenetére

    Valamit rosszul csinalsz akkor. Nekem az utso 1000 csata közeliti az 54%ot, pedig bot vagyok és pár hónapja kezdtem a játékot. Lehet h tul magas tierben jatszol. Ne eroltesd annyira. A wn8 hiaba magasabb vmivel ha nem utokepes a tankod esvagy rossz helyen mesz vele. Vannak sorsfordito pillanatok mikor eldol a csata akkor ott kell lenni es nem mindegy mire losz. Lehet h ez csak a csatak 10%a mikor igy ra tudsz hatni. Az pont eleg h elterj az atlagtol felfele egy picit. Fejlessz fasza legenyseget. Tapasztald ki melyik tankkal megy es told azt. Kepezd magad is es jonni fognak a gyozelmek.
    Ez nem tanacs csak egy noob velemenye..

    Ill itt is van pl egy csomo segitokesz ember halgass rajuk. + keress szakasztarsat. Az is jelenthet par szazalekot.

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • zodo

    nagyúr

    válasz Dr.Én #123954 üzenetére

    Ez sajna így van, egyszer lent egyszer fent. Kompenzáció. :)

    Írtam már többször Link, Link hogy hiába minden nemű pozitív érték ha még sem köszön vissza a total wr-en. Talán már nem vagyok noob de nem is egy szupertalent, lassan magam kárán tanulok de kb 1000-1500 csata kellett +1% emelkedéshez.
    Szerintem csak a átlagon felüli játékos tudja nagyobb mértékben maga felé billenteni a wr-t.
    Ma már nem is ezt az értéket figyelem de azért nem tudok elmenni mellette hogy ne kapjam fel a vizet pl. (lent a grafikon)
    utóbbi 50.51% utáni hullámvölgy közel 400 csatáig tartott hogy ismét azon a szinten legyen az érték.

    Kompenzáció.
    Előzmény
    Tegnap vs ma hajnal.
    Ugyanaz a két tank csillagozása (T-54, Pershing) szerver, időpont is akkor hogy van ez?
    Most jön a fanyar, sz.p.roller

    Amúgy mindegy melyik tierben játszik az ember vagy adja vagy nem, néha ha megszakadsz is kevés de van hogy semmi nem jön össze.
    Itt szokták mondani hogy legalább a tank életerejének megfelelő sebzést ossz ki és akkor elvégezted a rád eső részét annak hogy nyerésre álljon a csapat.
    Pl.: T20-at húztam nemrég. 3008 +1T vs
    342 +2T

Új hozzászólás Aktív témák