Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz wwenigma #123738 üzenetére

    Szerintem ez a winrate dolog inkabb csak annyi h mennyire vagy jo az adott tankkal, ill h mennyire vagy vele kiszolgaltatva a csapatnak. pl scorpioval van kb 45% winratem es tök ritka h at birom forditani a meccset ha balfaxokkal vagyok. Ha meg a vk3001el vagy a vk4503al akkor a 60-70% közötti arany a normalis pedig csak noob vagyok. sot regebben nekem is ugy tunt h vannak xopo szeriak de nincsenek. ha nem tudsz döntő befolyasolassal lenni a csatara akkor csak egy sima szórást látsz amibe belefér az is h 10x vesztel egymas utan. Ha meg tudsz akkor ez nem nagyon fordul elő. legalabbis ez az utobbi parszaz csata tapasztalata. Raadasul ott a pici t-28 tier 4ből. sokszor felrak tier 6ba ugye. hiaba lövök vele mondjuk 1200dmg-t ha nem tudom befolyasolni a csata menetét, csak csipkedem őket. Így csak 52%körül vagyok vele. Szal ki kell talalni h jatsz az adott tankkal h befolyasold a csatat, ill megfelelő strategia se art. Erre nekem vk-val nincs szükségem mert szetrugom a segguket igy is:) de a többivel mar problemak vannak.. szal meg sokat kellek tanulni a jatekrol.

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák