Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz lacibacsi #119445 üzenetére

    zodo: teljesen egyetértek lacibacsi-val.
    ha rá akarsz feküdni egy küldire, akkor rá kell feküdni az adott tankosztályra.

    ha LT küldiről van szó, akkor fogni két lightot, mindkettőre álcafestés, háló, periszkóp és csak azokkal nyomatni. A csata módokból kikapcsolni az ütközetet és a támadást, h ha végre berak egy spottolós pályára ne olyan leosztás legyen.
    És csak light-light-light. És be fogja adni. A stug LT15öt nekem Leoparddal (T5) sikerült abszolválnom hatos (!) BT-ben.

    az Is7hez nagy gratula, remélem nem lesz csalódás - nekem is ott van a listán, de még csak az IS3nál tartok. :)

    jagada: neked mennyi eszed van! tényleg! van vagy 40, köztük egy csomó nagy csomag, köszönöm az ötletet!

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • zodo

    nagyúr

    válasz lacibacsi #119445 üzenetére

    Köszönöm. :B
    Sajna már nincs 5+ milla csak 2,3 amiből meg kéne vennem a lwt-t ~2m -ért.
    Csak hogy free xp 45k készlet sem sok aminek idejét sem tudom mióta gyűjtők (mások nem tudom hogy szednek össze több 100k-t) mert tudtam hogy kell a T-54-re.
    Kredit így nem sok marad 2-3k és a korábbi fejlesztéseket is rájuk kellene tenni.
    Light -ot részben segítségképpen venném pl med motor kifejlesztése ill. csak jobb az lwt mint az LTTB. Na de erre van még 4 napom, nem kapkodok.

    Lehet sokat akarok de ott van még a Cseh VI-os és T-32 (null km-sek) amikre szintén kellene kredit vagy szintén vásárlásra vár még az E75 esetleg Comet, KV-2.

    (#119447) rlazol neked is köszi a LT küldi tippeket.

    T-10 mint következőt nagyon szerettem, meg is tartom bár utóbbi hetekben szinte ideggörcsöt kaptam tőle mert 3-4 vesztes csatával nyitott pedig ebben volt több X-es csata top sebző kör is.

    Más:

    IS-7 -re mit tegyek a Venti, töltésgyorsító mellé?
    Vert.stab ajánlott de lehetséges hogy a célzásgyorsító is kb ugyanolyan hasznos?
    Úgy gondolom nem a dombok közt rohangálva fogok vele lövöldözni hogy stabi kelljen.
    Van/lesz "adrenalin mérgezés" skill a töltőn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák