Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz vhw #110661 üzenetére

    abból indultunk ki, hogy miért goldbobozott le, amikor AP-vel lőttem?
    egy 800 WN8as játékosnak szrintem már tudnia kéne, melyik a gold lőszer és melyik nem, mégha észszerűen használni nem is tudja.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz vhw #110661 üzenetére

    Na jo, nekem sajnos 833 a WN8-am (miota fent van az egyik stat mod, 50 csata utan 1400, tehat jatszani kellene csak tobbet), de az ilyen dolgokkal tisztaban vagyok. Nem sok tank van amit szeretek es jol is megy (110, 112, E25, AMX 12t, mondhatni Revalorise is), szeretek neha unortodox taktikakat is alkalmazni - de nagyjabol sokszor a statom rontom, ha valami masba ulok be / bizonyos agat huznek...

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Enzolord

    addikt

    válasz vhw #110661 üzenetére

    Én a saját tapasztalatomat felhasználva azt mondom, hogy ezeknek az állításoknak egy része még rám is igaz, 20k+ csatával, 1400WN8as értékkel, kb..
    Nekem a legnagyobb bajom, hogy iszonyat rapszodikus a teljesítményem, nem elég konstans, ami kellene a fejlődéshez..
    Egy ideje ezen a szinten vagyok, jó lenne fejlődni, és hiába nézem a videókat, és próbálom hasznosítani, ha ez nem zsigerből jön, mint a legtöbb Unikumnak, akkor max mákkal jöhet be..

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

  • kchryss

    addikt

    válasz vhw #110661 üzenetére

    Sose lehet biztosan tudni miért annyi a wn8-a valakinek amennyi. Ért már engem meglepetés sokszor. A 800 WN8-as játékosok mondjuk 60%-ára igaz amit írsz, de azért általánosítani nem szabad.
    Legfőbb probléma, hogy amit az xvm kiír játék közben az az össz wn8 minden tankkal az összes csatával átlagolva. Ez sok esetben hamis képet mutathat:
    - Van egy haverom akinek 900 körüli a wn8-a, évekig játszott 10 fps-sel, elég sok csatát lenyomott így. Mióta normális fps-e van 1500 felett van az átlagja és ez is valós tudása a játékban mégis mindenki 900-asnak látja.
    - Lehet hogy valakinek több 10 ezer piros csata után jön meg az esze és olvas utána a dolgoknak. Utána hiába játszik magas wn8-as recenttel, a játékban mindenki alacsony wn8-asnak látja.
    - Lehet, hogy többen játszanak egy accon, jó és rosszabb képességű játékosok. Nem tudhatod éppen melyik van veled egy csatában.
    - Lehet, hogy lusta és botot használ xp és kredit farmolásra ami fekete wn8-at csinál, de ha épp ő ül a gép előtt akkor meg tökéletesen játszik.
    - Lehetnek nagy eltérések egy játékosnál bizonyos tankok teljesítményei között. Bár ha jól tudom már van lehetőség tank szerinti wn8 megjelenítésére, de az alap xvm konfiguráció az összes tank átlagát mutatja.

    (#110678) @Mister_X:
    Csak az utolsó kb 1000 csatád wn8-át figyeld. Az valósabb képet mutat. És azt is csak azért figyeld, hogy lásd fejlődsz e vagy nem, ne azért játssz hogy jó legyen a statod hanem hogy élvezd a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák