Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Télapó_ #106707 üzenetére

    Nekem első prém tankom, az eddigi tapasztalat az, hogy nagyon sok lővedék lepattan róla, nagyon olcsó, jól lehet vele farmolni (prém fiókkal), de ezzel nehezen fogsz top gunt lőni, és sajnos a motorja egy fosch.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Kakumix

    senior tag

    válasz Télapó_ #106707 üzenetére

    A szeretem túlzás az SP vonatkozásában, de használható. Ha farmolok IS-6-tal megyek, de nem nézem végig a csatát, ha bent marad akkor az SP-vel megyek a következőbe. Gyakran leírom, hogy nem lövök aranyat és ez sokat számít egy tank megítélésében, hiszen az SP aranya 255-ös átütésű vagyis "visz mindent célzás nélkül", míg az IS-6-é már T8-ban is kevés. Az meg hogy sok helyen belőhető, nem jelenti azt, hogy a szembejövők akár harmada is ismerné ezeket a pontokat. Rengeteg több tízezer csatás játékos sem ismeri és szidja a wg-t és sír, hogy nerfeljék az SP páncélját.

    Nem vagyok jó játékos. A statisztikámban azt látom, hogy IS-6 57% WR, 1599 átlagsebzéssel az SP 53% és 1157 sebzés. Ekkora különbség nincs a kettő közt, a statisztikában leginkább az látszik, hogy az SP régebb óta megvan (bizony voltam még gyengébb is :) ) . A "buffja" óta sikerült 50% fölé vinni vele a WR-t, ami sith7-nek valószínűleg a 2,5x több csata miatt nem sikerült még, mert azóta valóban sokkal használhatóbb lett (sok hónappal ezelőtt volt). Ráadásul, ha az SP jobb oldalára vigyázol, szikla vagy fal mögé állva, akkor a torony bal oldalán lévő kupolát hiába lövik, mert az csak úgy látszik mintha ott lenne, de nincs a textura mögött hitbox így egy csomó lövést az ellen feleslegesen fog ellőni. De ez is többször volt már itt a fórumon is téma, de még a tulajok nagy része sem tudja.

    Megnéztem a prémium shopot is. Majdnem 5000Ft a különbség a két tank közt! Ha most vennék ~14eFt-ért tankot, akkor nekem az FCM 50t-re fájna a fogam, hogy még jobban bonyolítsam az életed.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák