Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    Hali !

    A Closed Beta végével, ugye nullázzák az Acc-okat, visszakapjuk a vásárolt goldot, és a prémium hajóink kivételével eltűnik az összes ship, és fejlesztés, ha jól tudom....
    Eddig okés, de a free xp-t is nullázzák ? Érdemes gyűjteni, vagy hagyjam a francba, és költsem el mindig ?
    Hol találok ezzel kapcsolatban infókat ?
    Ja, és az Atalanta megéri a kissé borsos árát szerintetek ? Igen jókat hallottam felőle, sokan a Warships korai WOT-os Type 59.- nek tartják...

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz KJ82 #50520 üzenetére

    A WG-t ismerve valószínűleg a Mongol flotta legdicsőbb és legmodernebb egységeivel szállhatunk harcba, amik igaz hogy az egyetlen "hivatalos" dokumentum ami fellelhető róluk az Altahuyang Khurbananti jurtarajzai amiket azután készített hogy a lóról fejjel előre érkezett egy nagy dézsa erjedt kumiszba, viszont ezért évig minden tier-ben magasan a leg-OP-bb egységek lesznek, egészen az Afgán flotta lézerágyús egységeinek megérkezéséig...

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz KJ82 #50529 üzenetére

    Csalódott is vagyok.

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    Én nem WoWs- ozom, illetve csak a kezdetekkor nyomtam és csak feljárok ide néha olvasgatni hátha megjön a kedvem, de valahogy mindíg az ellenkező hatást értiek el...XD
    De hogy a lényegre térjek a "csalás" ügyben reagálnék :
    Aki már játszott több ruszki multis csodával a témában és ahoz közel, az nem tudom hogy miért van ezen meglepve.
    Hogy konkrétan a hazai szervereiken finoman szólva is "barátságosabbak" a prémium tartalmakat osztó algoritmusok, mint az európai és észak amerikaiakon.
    És általában sokkal kevesebbet is kell fizetni.
    A Gaijin csinálja ezt többnyire a legpofátlanabbul, a Crossout-ot meg a Star Conflict-ot elsősorban de természetesen a War Thunder-t is amik alapvetően igen jó kis játékok lennének, az esztelen mennyiségű grind, és a durván túlárazott prémium tartalmak jellemzik, -számunkra-... Mert az első kettőben az orosz szervereken konkrétan aprópénzért hozzájuthatsz mindenhez, arról nem is szólva hogy természetesen nem bizonyíthatóan de van egy "haveri kör" ami azonnal hozzájut mindenhez, teljesen tönkretéve a játék egyensúját...
    A WT-ben ezt óvatosabban művelik mert nagyobb az EU-s és más külföldi játékosállomány, de az első kettőben szemmel láthatóan megelégedve a kisebb de fix otthoni játékosállománnyal, szinte az összes bevételt a "gazdag" nyugatiakon akarják bevasalni.
    És ez működik is. Az Armored Warfare-ben csinálja ezt a My Games is pl. Az otthon regisztrált acc.-hoz képest egy EU-s-on látványosan drágább minden, illetve a ládákból eső cuccok értéke is durván kisebb.
    És konzekvensen telibe szarják azt a pár tucatnyi ez ügyben panaszkodót, illetve tiltják is ha sokat ugat, mert láthatóan tök jól elvannak a kb. 80%-ban hazai állománnyal, meg a nagyon kicsi de fix, az AW-ben pl. Német és Francia játékosközösséggel, akik viszont anyagi helyzetüknél fogva kérdés nélkül veszik a legújabb "drágaszágot" mint a cukrot...
    A magunkfajta "népek" akik meg sem a "pézes", sem a ruszki részhez nem tartozunk, pofára esünk ez ügyben...

    Nem véletlenül csinálják sokan ezeknél a gamek-nél, hogy ruszki szerveren regisztrálnak és játszanak. Pont ezekért.

    Nem védve őket olyan szinten érthető ez a hozzáállás, hogy a játékosállományuk elsősorban otthoni, még a két legsikeresebb ilyen játékban is mint a WOT meg aWT, és hát az otthoni piac hiába nagy de a "fejős bálna" réteg igen vékony, mert az átlag orosz fizetések a béka segge alatt vannak, ezért a többségük "kőkorszaki" nyűtt technikán játszik, és egy 10£-csomag már a luxus kategóriába tartozik nekik, de ettől függetlenül pofátlan, és törvénybe ütköző ez a hozzáállás ahogyan külön mércével mérnek minket.
    Ja törvénybe ütköző itthon, meg nyugaton, csak nem véletlenül a székhelyeik, cégregisztrációk, "aláírandó" játékosszerződéseik stb. miatt nem igazán támadhatók, és bizonyíthatók.
    Egy átlag gamer részéről meg semmiképpen...

    Aki ezekkel játszik az "megszokik, vagy megszökik" szerintem, ezen kár rágódni.
    "Russian business" szokták mondani erre az USA-ban pl... :D

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz sh4d0w #51793 üzenetére

    Az elejét természetesen viccből írtam, de legközelebb idézőjelbe teszem. Azt hittem egyértelmű volt az irónia. :)
    Az meg érdekes hogy azt olvasod ki hogy védeni akarnám őket, a "nem védve őket", a "pofára esünk", és a "pofátlan, és törvénybe ütköző ez a hozzáállás ahogyan külön mércével mérnek minket" szófordulataim alapján... :D

    Akkor most mondom, hogy nem. :N

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz ddt500hu #51796 üzenetére

    Akkor neked meg azt mondom, hogy szerencsés felfogással állsz hozzá, de nem te vagy a többség. Az egy dolog hogy az üzleti része nem érdekel, de azért abban egyetértünk, hogy egy játék sikerességének mércéje a bevétel, hogy mennyi manit keresnek vele, nem a te "szakmai" megfigyeléseid, a játékmenet és annak hiányosságai számítanak.
    Az a helyzet, hogy azért van benne 50K-s meg drágább csomag, mert van neki piaca és nem is kicsi, mert különben nem raknának bele ilyet, ugyanis ők pontosan látják a kifizetések alapján hogy mire van igény.
    És amíg a 25-30-50K-s "csomagok" így fogynak, addíg a játékmenet érdemben változni nem fog, mert az nem hozna annyi +bevételt a hozzád hasonló hozzáértő játékosok formájában, ha többen vannak akik inkább perkálnak valami új csillivilli akármiafaszomért.

    Nem akartam írni, meg kissé meg is hazudtolom magam minthogy : "A magunkfajta "népek" akik meg sem a "pézes", sem a ruszki részhez nem tartozunk, pofára esünk ez ügyben...", de nézd már meg az itthoni WoWs, WoT, WT, AW, stb. fórumokat mondjuk karácsony tájékán, és keresd a : " baszki csak vettem még 20-30-50-100 ládát pasztmek, meg aXY-gépet mer' most akcijós volt" hozzászólásokat, de csak akár lapozz itt vissza egy 15-20-oldalt, hogy hányszor találsz ilyen témájúakat.
    És ez csak amit bevallanak, és mi még csak egy jelentéktelen kis piac vagyunk... :D

    Ez most mem a másik zsebében turkálásaként írtam, csak hogy mik a is a "prioritások" a vásárlói oldal igényeiben. :DD
    Hát nem az ahogy te gondolkodsz, gondolom ezt látod, különben soha nem fejlődött volna ez a lootboxszarság ilyen szintűvé...

    Egyébként meg hozzászólásomban nem erről beszéltem, hanem arról hogy az oroszok megszokott otthoni üzleti politikájukból adódóan manipulálják a rendszert, és lehúzzák a külföldieket. Ezt teszik egyébként az üzleti élet más területein is, ezért van erre külön fogalom mint írtam nyugaton.
    Tapasztalatból alkották. :)

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Trucker39 #52032 üzenetére

    Ez aztán már tényleg no comment...

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz SoulReaver #55104 üzenetére

    Hosszú évek tapasztalatával a hátam mögött mondom, nem akarsz te klánépítésbe, toborzásba, műkedtetésébe, főleg nem egy normális CW-re is alkalmas csapat összerakásába kezdeni, hidd el. :N

    Inkább tényleg keressetek haveroddal egy működő klánt, rengeteg idő előtti ősz hajszálat spórolsz meg vele magadnak, és a játék élménye is tovább megmarad... :D

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák