Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz sith7 #736 üzenetére

    Hát ja, nem kicsit más, mint a WoT, bár azért ott sem árt előre tudni, hová mész, pláne egy lassabb tankkal. :)

    Per pillanat szerintem az amerikai cirkáló vonal a legjobb, a korábban említett gyors tüzelés/célraállás miatt. Csatahajózni talán a legrosszabb most, a hordozók rád vadásznak, a nyomorult rombolók rád vadásznak és a torpedók elől kitérni....aztán a cirkálók a folyamatos, gyors HE-lövésekkel simán kigyújtanak zsinórban többször is, aztán szép lassan leégsz és persze a HE-lövedék a tűz mellé még kritikusat sebez...a HE sebzési mechanizmusa most nem jó, sokszor még a csatahajók is inkább azzal lőnek, mert kigyújtással+kritikussal többet sebez, mint AP-vel, ha utóbbi nem ér citadellát.

    Szóval a WG-nek még kell reszelni az egyensúlyon, szerintem a torpedók sebzését is csökkenteniük kéne és/vagy a csatahajóknak kéne adni torpedó-elhárító technikát, amivel legalább esély van arra, hogy egyik-másik nem ér el. Ennek az esélynek a %-os értéke alapból lehetne 20, amit skill-ekkel lehetne fejleszteni a most még kissé értelmetlen kapitányi képességekkel. Vagy akár betenni a (történelmileg még hiteles is) döglött torpedókat, hogy ha el is talál, ne mindig detonáljon.

    Még béta a játék, sok hibát elnéz az ember, de ha így kerül élesbe, szerintem hamar ráunnak a népek. Nekem 1 hónap elég volt, hogy jelen formájában megunjam, de azért majd a német hajók megjelenésekor még ránézek... :)

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz sith7 #736 üzenetére

    persze tudom :K mentem kb 100 kört, de nem akarok több energiát beletenni, mert úgy is resetelik az accot majd...

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Új hozzászólás Aktív témák