Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz capulet75 #27721 üzenetére

    Már régebben írtam én is ezekről az anomáliákról. A tüzelés pillanatában elkanyarodva 6 jóval mellém csapódik, kettő lövedék különválik, és kigyújt. Ez visszafelé is működik, elcseszem a célzást, pl. és egy lövedékem különválik, és citadellát talál el. stb.. A wg sokféle módon csökkenti a skill fontosságát, hogy kedvezzen a tömegeknek. Ki tudja mi lapján dönti el mit találhatsz el, és mit nem. Egyet nem tud befolyásolni, mégpedig ha beküldök 4 torpot, annak azért nyoma van, illetve ha jókor jól foglalsz, nyerhetsz a rossz rng ellenében. A noob protection k...nagy, szerintem is.
    Cirkálóval meg azért kempelnek hátul, mert citmágnesek :) . Ha együtt mennének a BB-kkel, jobb lenne. Én is azt szoktam próbálni.
    Amikor Khabarovsk-kal találkoztam, mindig kilőtt. Hiába lőttem szarrá, alig sebződött.
    Ja és még egy dolog: ha én maradok utoljára DD-vel, mindig megy a del. game pls, meg hasonlók. Miért van az elterjedve hogy a DD azért van, hogy feláldozza magát az idiótákért...

    Chabe89 ha klánoznánk, jó lenne, csak ilyenkor mivel Magyarok vagyunk :) , garantált a veszekedés, egymás okolása.

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák