Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz Nagytalp #948 üzenetére

    Headerbe h1 mellé. Nem hiszem, hogy nagy probléma lesz, most majd nekiülök a front résznek és meglátom, hogy mit tudok kihozni belőle, csak furcsállottam ezt a Jetpackes dolgot, hogy úgy is használhatom, hogy közben semmi közöm a WP.com-hoz.
    Abba már több logikát látok, amit Dexter68 is mondott, hogy a bejelentkező ablakoz rak egy logót.

    Más. Tutorialokból azt vettem le, hogy ha már webshop, akkor több, mint ajánlott egy vps és ssl használata. Ezzel nektek mi a tapasztalatotok?
    A magam részéről én egy digiocean-os vpsre gondoltam, havi 2-3k közötti szerintem bőven elég is lenne és egész jó leírás is tartozik, hogy mit hogyan. Igaz a legközelebbi a szerver Hollandiában van, de azt olvastam, hogy jó sebességgel érhető el.

    Ettől függetlenül ismerősnek is csinálok egy hasonlót, de neki már van egy osztott tárhelye a DoclerWeb-nél. Noha baromi drágának tartom ahhoz képest , amit adnak, ha már ki van fizetve, oda kerül az oldal.

    Ezzel kapcsolatban is lenne kérdésem. Bár az engedélyek látszólag rendben vannak, a wp önmaga mégsem képes módosítani a fájlokat. Az FTP elérés beállítottam, így legalább a bővítmények telepítése zavartalan, a woocommerce magyarítása is felment, de pl. log-ot már nem tud írni, hiába csináltam neki mappát. A jogosultságok szintén 0755-re vannak állítva, ami igazából még sok is, ha jól tudom, egy osztott tárhelyre.

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák