Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hikvision

    senior tag

    Üdv. Lenne egy kérdésem. Adott egy Linksys Wlan router abból táplálkozik 4 gép rj45-ön és 2 Wlanon. Tehát idáig a delej a routerbe Adsl-ből jött (WAN). Viszont az ADSL megszűnt. Viszont van a házba több ingyenes nyitott háló is amire a Wlanos eszközökkel nagyon szépen rátudok csatlakozni. Na most az lenne a kérdésem, h nem lehetne a routert esetleg rávenni valahogy, hogy ő Fogja a Wlanos Netet és azt ossza szét úgy mintha ADSL-ből kapná a mannát? A Segítséget előre is köszi!

    20 éve a PH-n.

  • Hikvision

    senior tag

    Üdv.Van egy Noname Wlan router a lakásba, amibe csatlakozik 3gép UTP-n, amivel nincs is semmi gond. Viszont ha Wlanon akarok csatlakozni akkor elsőre sikerül is, de teljesen random idő után 1x-csak ledob a netről. Helyi hálón benne maradok, tudom pingelni a routert és a többi gépet, de netet nem ad.Próbáltam Egy Belkin és a Mostani Linksys USB-s vevővel is, de ugyan az a helyzet. A Jelerősség 70% és stabil 54Mbps a kapcsolat, tehát ezzel nem lehet probléma.a Router beállításai közül néhány:

    Band: 2.4Ghz B+G
    Mode: AP
    Channel Number: 11

    Fragment Treshold: 2346
    RTS: 2347
    Beacon Interval 100ms
    Data Rate: Auto
    Preamble Typre: Long
    Broadcast SSID: Enabled
    IAPP: Enabled
    802.11g protection: Enabled
    Tx power level: High

    A Titkosítás és a WEP- es dolgokat direkt kihagytam, most a stabil kapcsolat lenne szükséges. Előre is köszi a segítséget!

    20 éve a PH-n.

  • Hikvision

    senior tag

    Üdv Mesterek. Adott egy nyitott internethozzáférés a közelben( Pizzéria) és ezt tudom otthonról fogni, viszont ezt meg szeretném osztani a lakásban lévő másik géppel wifin keresztül, de az a gép nem látja azt a hálózatot, viszont van egy Linksys Wlan routerem amire viszont simán rá tud kapcsolódni csak ugye ott nem jön a net, mert csak helyi hálózatot lát. Ebbe a routerbe az én gépen kábellel csatlakozik és a fájl megosztás is korrektül működik a két gépen, de amit én fogok wifi jelet, azt nem tudom megosztani a másik gépnek. Xp-n gond nélkül ment minden, De amióta Win7 van a gépeken sehogy nem megy. A segítséget előre is köszönöm!

    20 éve a PH-n.

Új hozzászólás Aktív témák