Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPoe

    tag

    válasz Soma01 #57889 üzenetére

    Angol a rendszer, úgyhogy lehet, hogy angol kifejezéseket fogok használni helyenként.
    Az történik, hogy az asztali gép megtalálja a hálózatot, amit a OnePus 5-el hozok létre, rá is tudok csatlakozni, a telefon jelzi is, hogy rá van csatlakozva, de nincs internet (azt jelzi lent a wifi ikon, hogy csatlakoztatva, nincs internet). Olyan verzió is volt, hogy mindent okésnak jelez (tehát azt irja, hogy van net), de egyik böngésző sem tölt be semmit.
    Amiket próbáltam:
    Windows beépitett Troubleshoot funkciója
    Újratelepitettem a wifi drivert
    cmd-ben: netsh winsock reset, netsh int ip reset, ipconfig/release, ipconfig/flushdns, ipconfig/renew
    Telefonon megváltoztattam a hotspot nevét, jelszót, kipróbáltam jelszó nélkül, teszteltem 5ghz-en, 2.4ghz-en
    Ma véletlenszerüen kipróbáltam és müködött... pár percig, aztán megint nem töltöttek be a weboldalak. Aztán használtam kb. egy órán keresztül USB-vel, az müködik rendesen. Aztán most megint kipróbáltam wifin és müködött pár percig, speed teszt elindult egész jó sebességgel (50mbit+), aztán a közepén megállt és bumm... megint nem tölt be semmilyen weboldal, aztán még mindig csatlakozva van a hotspothoz, de azt irja, hogy no internet access.

Új hozzászólás Aktív témák