Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Tomi84 #911 üzenetére

    64 bites nem nagyon lesz, én legalábbis még nem találtam. Jobb híján beérem addig NOD-dal, meg a beépített védelemmel (Defender, Tűzfal). Biztonságra: Egy XP-s gépen és router-en keresztül kell hálózatra csatlakozni. :)
    Viszont nekem sem a telefonkábelemhez, sem a TV tuneremhez, sem a scannerem-hez, sem a nyomtatómhoz nincs driver támogatás, úgyhogy pár évig emiatt még XP-t fogok használni. Van amelyikhez 64 bites van, van, amelyikhez Vista x86, csak éppen a szükségesek hiányoznak. Nyomtató 64-bites driver-e például működik, csak attól kezdve folyton ''Nincs telepítve a párhuzamos port meghajtója'' hibaüzenettel indul a rendszer.
    Nem akarok nem is olyan régi, ráadásul jó cuccokat kidobni csak azért, mert kompatibilitási szempontból (is, szándékosan) ilyen sz@r rendszert írtak éppen ezért. Persze előbb-utóbb kénytelen leszek használni, egyelőre csak tesztelem.
    Ha nem fagyasztottad még meg, akkor nem próbálkoztál elég kitartóan. ;]
    Ventire: lehet pusztán driver is, ha VGA. Le kéne venned a gép oldalát, és megfülelni, mi okozza a problémát. Elméletileg lehet bios beállítási dolog is, de inkább az előbbi. Használsz vmi VGA segédprogramot freki-, fesz-, vagy ventiszabályozásra? Előfordulhat, hogy az üzemmódváltás megakasztja, én már jártam így. (Sőt, még a megjelenítést is. :) )
    más:
    1. Minél nagyobb egy program javítócsomagja, annál pocsékabb az említett program.
    2. A javítócsomag feltelepítése nagy valószínűséggel további, legalább ugyanennyi problémát fog okozni, tehát a program semmivel nem lesz jobb. :O

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák