Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    Üdvözletem.

    Lassacskán cserére ítélem jelenlegi androidos samsung s advance-em,megelégeltem az állandó akadást,belassulást,stb.
    Gondoltam megpróbálkozok egy lumia telefonnal.
    Eddig a 625 és 630-as modelleket nézegettem kettő közül melyik lenne jobb választás szerintetek,vagy ebben az árban jobb.
    Elsődleges szempontok a gyorsaság,akadás mentesség.Nem tudom,hogy a 4 magos proci sokkal jobb e mint a 2 magos,nem értek a mobil procikhoz :)

    Elsődlegesen telefonálásra,netezésre használnám,néha egy pár fotót is nyilván el kattintanék.Feltételezem a vaku nem segít sokat egy élyszakai kép készítésénél,ugyant fényt ad,de a képminőség valószínűleg nem lenne jobb(éjszakai képzaj)
    GPS használat nem igen lenne hasnálatba,max kipróbálás alapon.
    szempont még a strapabíróság,ne recsegjen ropogjon a készülék a kezemben,legyen jól összerakva(tudom nem strapa mobil,de azért esetleges kisebb ütődésektől ne pattogjon már le a burkolat darabokban)
    Nézegettem összehasonlításokat,van előny-hátrány mindkettő tipusnál,méretet,felbontást,egyebeket figyelembe véve,de azért csak szeretnék olyanoktól ajánlatot kapni,akik rendelkeznek már tapasztalatokkal ezekkel a modellekkel.

  • laychi

    veterán

    válasz btudos #46802 üzenetére

    Szerintem jelenleg az orszában nincs olyan LTE hálózat kiépítve,hogy szempont legyen,HSDP-at is elég gyorsnak találom mobilnál,túlnyomórészt,csak weboldalak látogatása,email,skype,fb lenne ami a net használatomat kimerítené,nem igazán töltögetek telóra,arra ott az asztali,és ha van valami olyan,akkor áthúzom rá.

    olvastam,hogy a 630,az már gorilla glass3-mal jön,ami strapabíróbb,mint a gorilla glass2,szóval ez is kicsit izgatja a fantáziám,bár a jelenlegi advance-em is gglassos,de mégis bekarcolódott(nyilván nem olyan durván mint a régebbi telefonokon)
    csak most közben azon gondolkodtam,hogy a mostaninál is használtam a vakut néha zseblámpaként,szóval lehet mégis jó lehet,ha van.

  • laychi

    veterán

    válasz br.rak #46809 üzenetére

    Ezért is írtam én is,hogy nem tudom ennél melyik a jobb proci,mert asztali gépnél egy 2 magos intel verhet egy 4 magos amd-t
    itt ugyan mindkét esetben qualcomm proci van,de mégis más,ezért gondoltam pont arra,hogy esetleg a 2 magos erősebb is lehet...

Új hozzászólás Aktív témák