Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    Sziasztok!

    Én a felől érdeklődnék, hogy aktiváltam MS fiókommal az insider funkciót. Azonban szeretném elhagyni és visszaállni arra, hogy lokális felhasználóval tudjak belépni. Ez t Google-ztam egész du-n de nem találtam rá megoldást.

    Ebben kérnék segítséget, ha tudtok.

    Köszi!

    Ui.: Windows 7-ről frissítettem...

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BiP #483 üzenetére

    Szia!

    Köszi, hogy segíteni próbálsz de nálam ilyen funkciók nincsenek, se STOP se a Slow/Fast. Magyar nyelvű Win7 Ultimate-ről frissítettem. Aktiváltam a funkciót. Látom semmi frissítést (preview) nem talál.

    Mielőtt kérdeztem Google-ztam, ill. egyéb fórumokat olvastam és MS oldalon leltem rá, hogy csak abban az esetben frissül az Insider ha az OS nyelve támogatott. A magyar nem az. Ezért szeretném deaktiválni a funkciót. De amit küldtél olyan funkciók nem érhetőek el. :(

    Ami bosszantó így, hogy login-nál mindig megáll mert szeretne autentikálni az MS fiókkal belépéskor. A lokálisnak pedig nem volt jelszava. Ezért szeretném deaktiválni, felfüggeszteni ezt a funkciót.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Aarpok #486 üzenetére

    Na, majd megnézem ezeket is. De amiket Ti belinkeltetek képernyőképeket azok mind angol nyelvűek. Szóval Nálatok (ha ezek saját képek), akkor le is tudtak töltődni preview build-ek.

    Az én esetemben azonban magyar nyelvű az OS, amire legjobb tudomásom szerint nem jönnek Insider update-ek, mert a magyar nincs a támogatott nyelvek között.

    Nálam még mindenütt csak Kezdés nyomógombok vannak. Az MS account aktív, azzal is léptem be Win10-be.

    Sajnos most én sem a gépem előtt ülök, hogy tudnék pl. én egy képernyőképet feltölteni nálam hogyan néz ki mindez....

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Aarpok #496 üzenetére

    Ezeket én mind, mind értem és világos is.

    Most a notimon is ami nálam van bekapcsoltam a preview build-ek fogadását. Itt most annyiban más a helyzet, hogy kiírja a gép kész preview build-ek fogadására. Ok.

    Kikapcsolom a szolgáltatást, hogy soha többé nem szeretnék preview build-eket kapni. Ok, működik.

    Gép újraindít de ugyanúgy az MS account-al akar belépni, vagyis csak úgy tudok.

    Korábban csak egy lokális rendszergazda fiók volt. A Win7 Ultimate beépített admin fiókja, jelszó nélkül. Most megáll a login és kéri a jelszót az MS fiókhoz, miután kikapcsolom a build-ek fogadását is!

    A számítógép kezelésben ott is van a rendszergazda fiók, de nem tudok Win10 belépni vele. Ha kijelentkezem, ha felhasználót váltok mindig csak az MS fiókkal tudok belépni ami jelszóval van védve. És ez nekem így nem bejövős mert azt szeretem ha simán belép a gép, ha bekapcsolom.

    Minden világos, hogy jó a jelszó, stb... ezek nem érdekelnek. Azt az állapotot szeretném visszaállítani, hogy lokális rendszergazda fiókkal lépjen be, ami nem kér jelszót.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Воланд #498 üzenetére

    Igen, már ezt is néztem. Működik is.
    De ettől még a beépített rendszergazda fiók + MS fiók összekapcsolás megmarad. És a beépített rendszergazda fiók nem törölhető.

    Rövidebben: Az érdekelne, hogyan tudom leválasztani más szót nem tudok a rendszergazda fiókról az MS fiókot? Ezt a rendszergazda fiók (lokális) + MS fiók összerendelést?

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Aarpok #501 üzenetére

    Nem, már néztem én is ezt korábban. Sőt MS fiókot törölni sem lehet.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák