Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    Sziasztok,

    15 év macezés után visszatérek, Cook jó messzire elüldözött (infos vagyok s napi szinten van winnel dolgom, de személyes használatra macet használtam, uh ilyen egyéni kérdéseim lesznek, nem rendszerkarbantartási, az megy :D)

    Van e valami normálisan kinéző rss alkalmazás amit javasolnátok? macen a newsbart használtam, az szolíd, elegáns s mindig képernyőn volt. Valami hasonlót tudtok javasolni? böngészős nem érdekel, esetleg pluginnal ha rendesen meg van csinálva, de pl különálló programként ilyen win7 de inkább xp-t idéző ui-sakat találtam csak egyelőre...

    iStat menus-höz hasonló megoldás van valamilyen módon? (felső sávban trackel mindenféle rendszeradatokat lenyitható fülekkel, pl le/feltöltési sebessége a networkön, akkuról részletes adatokat ad lenyíló fülön) eddig csak ilyen desktop interaktív wallpapereket találtam, de annyira azok egyelőre nem győztek meg:) Igazából ha a jobb alsó sarokba beépülne, pl le lehetne cserélni az akkujelzőt egy olyanra ami részletesebb, a wifi/network mellé betenni sebességadatokat, órát kibővíteni stb, tehát kb mint az istat menus csak winesen, lentre, annak örülnék a legjobban :D

    Természetesen egyik sem létszükség, de ezeket már nagyon megszoktam a saját gépemen s örülnék valami állandóan szem elött levő s elegáns megoldásnak!

    (csatoltam egy képet, h keresgélés nélkül lássátok nagyjából jelenleg mi a helyzet, ha leírás alapján nem jött volna annyira át, maces világot pedig nem ismernétek :D bal oldalt az rss olvasó, fent pedig a rendszeradatok ahol épp egérrel a networköt s azon belül a cpu fület aktiváltam - én tettem network alá, h kevesebb helyet foglaljon fent, na) [kép]

    Ezer hála és köszönet bármilyen ajánlásért!

    [ Szerkesztve ]

  • Madwe

    nagyúr

    válasz vigyori78 #51154 üzenetére

    Köszi, igen ebbe a rainmeterbe belefutottam már, de végülis rsset kb ugyanígy ahogy eddig volt megoldható vele, többi infora meg ki lehet találni valamit, valamint ezeket az aloldalakat nem ismertem hozzá, ezer hála! :R

  • Madwe

    nagyúr

    válasz TIstvan4 #51178 üzenetére

    Ha csak egyszer formázta, s azóta nem babrálgattad nagyon a hdd-t, akkor vissza tudod nyerni az adatokat másik gépre rádugva külső lemezként! Ssd esetén viszont nincs megoldás:S

    Hdd-t már állítottam így vissza, nagyon sok program van rá, az a baj nem emlékszem nálam végül melyik vált be, most hirtelen ezt találtam de van még egy rakat.

Új hozzászólás Aktív témák