Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzuperBandee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudom elősorba nem ide való kérdés amivel hozzászólok, de talán valaki tud segíteni nekem ebben. Illetve más a témában kompetens topikot nem találtam, főleg nem "élőt". Részben ezért próbálkozom itt.
    Olyan problémám lenne, hogy az asztali Dell Munkaállomásom ethernet kábellel csatlakozik az internethez és kb úgy 2 hete tapasztaltam azt a problémát (napi szinten azóta), hogy bár a rendszer észleli az internetet (az mutatja a windóz, hogy van internetem) egyik pillanatról a másikra eltűnik a netem. Hiába látom, hogy van net, (hálózati diagnosztika nem talál semmi problémát), nem tudok megnyitni semmilyen weblapot semmilyen böngészőből. Nem működik az outlook semmi.. Teljesen halott! Ráadásul Wifi eléréssel sincs netem!!! :(. Teljsen le van fagyva a net. Hiába húzom ki az ethernet kábelt és dugom vissza..Semmi.. hiába indítom újra a routert...semmi.... Hiába próbáltam alaphelyzetbe állítani a hálózatot.. semmi.. Hiába próbáltam újratelepíteni az ethernet csatolót..semmi.. Hiába adtam meg statikus IP címet és DNS.. semmi :(. Most 2 perce indítottam újra ezt a vacakot mert befagyott a netem..
    Kitakarítottam a gépet (gondoltam lehet melegszik valami de semmi)...
    Miután újraindítom a gépet minden rendben van.. Mintha mi sem történt volna és van net.. Viszont marha unalmas meg idegesítő napi többször elmenteni és bezárni minden munkámat és újraindítani a gépet, hogy legyen ismét netem :(.
    Jeleztem a Tmobil felé (tőlük van a netem).. Modemet ellenőrizték (odabentről) de semmi problémát nem találtak.
    Futattam trojan illetve vírus keresőt.. Semmi..
    Már nincs ötletem mi akar ez lenni és milyen megoldást tudnék találni a problémára, :(.. De unom már, mint török kőműves a földrengést.
    Esetleg valaki itt tudna nekem segíteni? Vagy találkozott hasonló problémával.. netán sikerült is megoldania.. Szívesen venném a segítséget.

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák