Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz Воланд #914 üzenetére

    "akkor a regit kiveszik, mivel nem fognak feleslegesen foglalkozni a fejlesztesevel es lyukat sem fognak feleslegesen hagyni a rendszerben" - ja, az egész ott dől meg, hogy a Win7 még javában él - épp ezért az esetleg még szükséges fejlesztések úgyis elkészülnek a hetes alá, onnan meg nem lett volna nagy kunszt átrakni a módosításokat a nyolcasba (tízesbe) is.
    "eroforras pazarlasssal indokoltak" - aha, röhög a vakbelem. Merthogy sokat fogyaszt, ezért betesz a táblagépeknek. Azoknak a táblagépeknek, amelyeken amúgy is RT fut és az Aero-s felület közelébe se szagolnak. Pont tíz sor kód lett volna a Desktop mellett az Aero-t is kikapcsolni az RT-t futtató kütyükön.
    "egy server core eseten kb 60%al kevesebb idot kell eltolteni a patch elesre a gui hianya miatt" - ebből egy rohadt szót nem értek. 1. szerverek iszonyatos többségén Win 7 fut és nem 8.x 2. szerveren aki bekapcsolva hagyja az Aero-t (meg bármilyen vizuális effektet), az amúgy is menthetetlen. 3. GUI != Aero, így végképp nem értem, mit akar ez jelenteni? Hogy jobb Aero nélkül vagy azt, hogy jobb egyáltalán GUI nélkül, mindent Powershellből megoldani. Azt meg ne próbáld nekem magyarázni, hogy a csempék és a nyolcas a vállalati vevők számára lettek kitalálva, mert összehugyozom magam. Amikor utoljára megnéztem a Store Business részét (az se most volt), csak egy SAP HR-s kimutatás-prezentáló app volt ott, ami munkára kicsit is emlékeztetett, az is csak menedzsereknek való, jómunkásembernek, adatrögzítésre, folyamatok kezelésére, akármire nem. Ha a 8 komolyan a vállalatok számára lett volna tervezve, akkor a Server-ben nem erőltették volna a csempés felületet. Meg nem lenne a mostani nagy hátraarc a tízessel.

    [ Szerkesztve ]

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák