Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz pc360 #80863 üzenetére

    Én csak azt mondom, hogy nem hiszem, hogy egy saját telepítés nem oldhatná meg. Már említettem volt több tiszta telepítés, a hiba maradt.
    Az pl. egyértelműen valami idő közben kialakult hibát jelez, hogy a thumbnaileket újragenerálja. Az idő közben kialakult hiba neve a Fall Creators Update, mint a linkelt cikkben írják vagy ebben a másikban egy automatikus SilentCleanup cuccot bevezettek rebootnál 1709-ben és registry szerkesztéssel kell letiltani usernek, ha nem akarja folyton feleslegesen törölje és újragenerálja. Lehet nálad azért nem mert frissítettél csak és nem módosította ősszel a registry-d, ezt nem tudom, nálam és a cikkek szerint tiszta telepítés után alapból újragenerálja mert az az alap beállítása. Nem akarják elhízzon a cache mérete, csak átestek a ló túloldalára. Felőlem lehet 500 MB is a thumbnail cache, ha azonnal megjelennek a képek, mintsem minden megnyitáskor várnom kelljen amíg újragenerálja. Szerintem elég rossz a felhasználónak kell nyomozni ilyenek után miért szórakozik a 2. lemezzel, a thumbnail cache-sel, vagy pl. ha UI felületen user sehol nem adott meg lockscreenre 1 perc utáni monitor kikapcsolást akkor miért csinálja a Windows sunyiban. Magyarul örökös küzdelem és nyomozás.

Új hozzászólás Aktív témák