Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenc.

    tag

    válasz #71043776 #80712 üzenetére

    Igen, nagyjából ez van, ezért kérdezgetem, hogy működnek a kulcsok.
    De ahonnan vettem külföldi honlap, direkt rákérdeztem a live chaten, hogy msdn kulcsot árulnak-e, s mondta, hogy nem, hanem oem és retail kulcsot. Vettem retailt. Be is aktiválta a gépem, minden rendben. Ez a része oké is, parancssorból ránézve tartósan aktivált a gép, retail channelen, (s a microsoft fiókomhoz is hozzá adódott valahogy mert újrahúztam a gépet s már be se kellett írnom a vett kulcsot, már aktív volt a gép ha a microsoft fiókommal beléptem)

    Engem az érdekel, hogy:
    1. A jövőben mivel retail kulcsom van, elvileg átvihetem bármilyen gépre ha a mostani elromlik. De a költöztetés hogy működik? Elsőnek amin most használom el kell távolítani a kulcsot és akkor mehet az újra? De mi van ha használhatatlan lesz a gép s nem tudom róla eltávolítani? Nem szivesen babrálok a kulcsokkal, s nem akarok kísérletezgetni ezért itt kérdezem.

    2. Mi van ha a honlap nem mondott igazat és másnak is eladja ugyan ezt a 25 karaktert s az elkezdi beaktiválni a gépét? Védve vagyok, hogy az már használt kulcs így nem sikerül neki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák