Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz quailstorm #69901 üzenetére

    Milyen adatok kellenek? Pontosabban hogyan tudok a futó processekről adatot adni?

    Ez a gép: Asrock B85M PRO4, I5-4460, Crucial 4x4GB DDR3 1600mHz
    Vírusirtó a Webroot szoftvere + van HitmanPro is és használok AdGuardot is.

    Megnyitottam Firefoxban facebokoot és ph-t, és belassult minden, amikor megnéztem a task managert, akkor az IE és a Windows Explorer (nem file, bocsi) volt a lista tetején.

    Most újraindítottam a gépet, lefuttattam a vírusirtót és a HitmanProt is, de nem találtak semmit. FF keresőoldalai közé beékelte magát másik kettő, egyik a DuckGo, ezeket töröltem és próbáltam rekreálni az előző lassulást. Amikor megnyitottam fb-t akkor kicsit döccent a gép, de a task manager szerint a task manager eszi a CPU-t. Screenshotot nem tudok csinálni, mert kifehéredik az ablak, mire magához tért az előbb 48% volt a task manager CPU használása.

    Még annyit kipróbáltam, hogy megnyitottam random oldalakat, egyiknél másiknál felugrik FF proci használás 60%-ra, de csak egy pillanatra. Azóta IE nem nyílt újra.

    Mielőtt újratelepítettem volna a gépet, használtam CCleaner szoftvert, ami folyamatosan rákérdezett, hogy be akarom-e zárni IE-t, mert fut a háttérben. Most teljesen tiszta telepítés van, semmi extra program nincsen fent, Win és Office legális.

Új hozzászólás Aktív témák