Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz pc360 #69532 üzenetére

    Ez így ebben a formában naív hozzáállás.

    A rugalmasság nálam azt is jelenti, hogy van pl. 10 gép, amik jelentősen eltérnek felhasznált hardverelemekben, de mégis meg tudtam oldani, hogy az OS mindegyikre felmenjen és (teljesen vagy közel) ugyanúgy működjön mindegyiken. Nagyon könnyű úgy 10 konfigot összerakni, hogy a felhasználható OS-ek száma jelentősen redukálódjon :)

    A felület átszabhatósága is szép dolog, például a Firefoxban majdnem minden elem átrendezhető (mindig lesz egy olyan, ami pont nem, és valakinek ez nagyon fáj), Chromeban (egy másik hasonlóan elterjedt böngésző) meg szinte semmi felületi testreszabhatóság nincs. 'oszt mégis sokan használják egyiket/másikat.
    Érdekes, hogy pozitív példát kevesebbet említettél (0 < 2) :DDD

    Lehet, hogy arra a két szerencsétlen ikonra is fel van véve a listájukon egy issue, csak annyira alacsony a prioja, hogy nem nagyon kerül sorra.
    Egy módosításnak mindig van kockázati tényezője (mennyi új bugot visz be - mert be fog), és mennyi a megtérülése (mennyire lesznek boldogok tőle, mennyiért veszik meg részben ezért). Hát gondolhatod, hogy az a két ikon mennyi vizet zavar. Kint van alapból, hogy reklámozza a funkciót, ami elérhető általa, nagyinak jó lesz, mert nem fogja a shortcut bill-t megtanulni, akit meg nem érdekel a funkció/tudja hogy érhető el, leveszi az ikonokat.

    Amiben meg én vagyok naív, hogy úgy gondolom, hogy amíg sokan csesznek feedbacket küldeni, és a telemetriát is kiirtják, néma gyereknek...

Új hozzászólás Aktív témák