Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz TRob1 #62262 üzenetére

    Nem egyedi probléma, múltkor egyszer linkeltem itt is külföldi panaszokat. Gyakran tele van ilyenekkel a reddit windows10 fóruma és más helyek is neowin, mspoweruser satöbbi. Az volt még egy elterjedt dolog hogy cortana/kereső és start menü megadták magukat. Mindenki csak annyit tudott mondani az összes fórumon, hogy új fiók vagy in place upgrade, powershell varázslatok és akkor egy darabig jó.

    Másik szempont, hogy a többség használja a 10 év alatt megszokott Chrome, VLC, Irfanview szentháromságot, így persze ők nem érzékelik az Edge dolgait, hogy a fotó app tetű lassú, hogy egy MS app 5 indításból 2x megáll splash screennél, tálcára téve néha képtelen folytatni magát vagy csak elszáll egy villanással, Skype nem kézbesít és ilyen apróságok. Időjárás csempe nálam is jó volt hónapokig, aztán most hetek óta nem. Csinálnék új fiókot tudom megint jó lenne. (egy darabig) Ettől még ciki az egész ahogy van. Én helyesnek tartom, hogy a win32 több helyre települő, toolbarokkal megáldott next-next-finish registry szemetelő programokat le akarja váltani az MS egy biztonságosabb dologra. De amíg az új appokkal ennyi alapvető gond van?! És tényleg az vicc a nulláról írt natív UWP MS appokkal mintha több lenne a probléma mint a konvertált cuccokkal, Facebook és Messenger osmeta, centennial appok. (win32 becsomagolva áruházba) Ráadásul a biztonság miatt az új appoknál nem tudom magadnak megszerelni mint régen ini fájlok, registry, pluginok útján. Most csak várhatsz frissítik vagy egyáltalán foglalkoznak a hibákkal.

Új hozzászólás Aktív témák