Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz Maximum1 #56467 üzenetére

    Szerintem próbáld ki másik HDMI kábellel, mert nálam is egy hdmi tv és egy dvi monitor lóg a gépen és hibátlanul működik.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Maximum1 #56467 üzenetére

    Nekem a Displayport dróttal gyűlt meg a bajom.
    Az eredeti felállásban a monitor DVI, a TV pedig HDMI-n volt rádugva, de zavart, hogy így a TV az első számú kijelző, a monitor pedig, habár az van beállítva elsődlegesnek, mindíg a 2-es számú, és a Win is azt mutatta "projektor" néven. Így volt ez mindíg, az ATI 5770-es kártyám, és a Win7 óta, azóta a 3. kártyám van, és Win10-esem.
    Beruháztam egy DP kábelbe, amivel helyreállt a világ rendje, a monitor az elsőszámú, és az elsődleges, és a windows is monitornak nevezi.
    Egy nagy baj volt csak vele, alvásból nem tudott felébredni. Fogalmam sincs miért, kihúztam a DP-t, visszadugtam a DVI-t, és azóta megint rendesen megy. Csak sajnos a monitor a második számú kijelző, megint :(

    És egy kicsit más :
    Posta és naptár.
    Továbbra is zavar, hogy nem tudom az összes google naptáramat felvenni a naptár appba.
    Rengeteg olyan naptár van a googleban, ami nem az én naptáram, én csak feliratkoztam rá (pl. F1, MotoGP, WRC, ... ) Ezeket sajnos a naptár app nem látja :(
    Ráadásul most van az a hülye helyzet, hogy pár dolgot töröltem a calendar.google.com felületen a naptáramból, de ez a csökkentettagyú még mindíg mutatja.
    Mondjuk, a levelekre az értesítést már kezdi megmutatgatni, ez haladás (sok év után).
    Viszont a UI egyrészt nem tetszik, másrészt kényelmetlen. Ha pl. beállításokra van szükségem, a bal alsó sarokban a fogaskerékre kell kattintani, eddig oké. Erre jobbszélen megjelenik egy panel, azok lehet beállítani. De, ha bezárom a beállítások panelt, akkor mégegyet kell valahova mellékattintani ahhoz, hogy folytassam.
    Próbáljátok ki pl. azt, hogy Settings, itt rákattintasz a Manage Accountsra, majd a visszanyílra, aztán Personalization. Nem történik semmi, csak, ha mégegyszer rányomok a Personalizationra. Pedig a klikkelést érzékeli, mert a színe egy pillanatra megváltozik, pont úgy, mint amikor ráklikkelek.

    Erről van szó : [link] (és egy kis reklám, a videó a Win10 Insider Preview Game Mode-al készült :) )

Új hozzászólás Aktív témák