Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz zsamiatt #50369 üzenetére

    A találgatásokból már elegem van eléggé, és hogy nem lehet megtudni mi a gond... először az volt hogy driver hiba. Lefrissítettem mindent, 1 napig jó volt... újraraktam a wint, 2 napig jó volt... tegnap megint frissítettem a drivereket és megint jó volt aznap... most megint akartam játékot indítani, ugyanúgy leállt monitor azonnal standby-al mint este és Resettel jött fel megint... ha a táp, miért ment órákig full energiafelhasználással? Miért jó egyszer és aztán nem? Miért írja hogy CPU overheat, ha takarítás után ugyan jobb a hűtés de rossz? Miért lenne driverhiba, ha már BIOSban fagyott? És full driverfrissítés után 1 napig jó aztán nem? Kétszer? Miért jött 1 hét alatt 5 féle kritikus hiba (lásd fentebb).

    Ugye aki lemaradt: elkezdte csinálni, ment egy DriverBoosteres frissítés (chipset, ram vezérlő, meg még vagy 15 amit eszközkezelőben is lehet látni), és aznap jó volt másnap nem. Ment egy win10 újrahúzás, 2 napig jó volt. Aztán kezdte megint. Ment megint egy fenti driver újrahúzás, és megint: aznapig jó volt, kilépve jött a restart-szerű leállás standby monitorral. És most megint ugyanez. Mindent megnéztem már én is neten, minidumpokat küldtem szakiknak, de ott memória corruption volt. Egyszerre nem lehet RAM fizikai baj, Driverbaj, PSU baj, Alaplap baj, meg Isten tudja mi. Mert ugye eddig az volt hogy biztos Driverbaj. Ja nem, mert inkább biztos RAM baj a hibakódok és viselkedés alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák