Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Sztlaci #43176 üzenetére

    Nálam simán bootol DVD-ről, illetve, ha pendrive-ra írod ki a telepítőt, akkor jó, hogy leformázza. Ilyen célra eleve olyat használ az ember, amin nincs semmi fontos adat. Utóbbi meg nem is a Windows, hanem az adott íróprogram "hibája". Egyébként egy gyorsformázás után általában még visszaállíthatók róla az adatok.

    [ Szerkesztve ]

  • madrac

    őstag

    válasz Sztlaci #43176 üzenetére

    Ugyanez a véleményem! Nagy rakás trágya, fércmunka az egész! Először azzal szenvedtem hogy 7-es alatt újra működjön a Windows update 10-esre frissítés előtt, mert ugyebár az se képes kiírni hogy mi baja van, csak végtelen ideig kereste a frissítéseket! :o Már egy rakás különböző módszert kipróbáltam sikertelenül, majd végül nagy nehezen sikerült megcsinálni. Már egy jódideje nem működött emiatt :F W10 upgrade telepítő dettó nem írt ki semmit először, csak a gép újraindítás előtt annyit nyögött ki, hogy a folyamat megszakadt... Miután szétmásolgatta magát az SSD-n, ami jót tesz neki amúgy is, lehetett újra kezdeni elölről! :((
    Ja ezt tetézte az, hogy eleve a tavalyi Media Creation Tool-t sikerült letöltenem először, és azzal frissítenem, az itt található összefoglalóból, ami tavalyi W10 build-re frissített!!! :W
    És végül én is beszívtam, hogy a pendrive-omról törölt minden fontos adatot figyelmeztetés nélkül, miközben nem is állt szándékomban arról boot-olni! Természetes vissza se lehetett állítani róla semmit, nem hogy valami mentést csinált volna róla előbb!
    Szánalmas, hogy ekkora kálvária kell ehhez a frissítéshez az MS jóvoltából! Úgy látom erősen csökken a színvonal náluk! :(((

    Ja, persze 10 alatt a windows update-et letiltani se sikerült (group policy-ban se), továbbra is önálló életet élve vidáman töltött le minden baromi hasznos frissítést, és megszakítani se lehet. Ezekután a kb 30GB szabad helyből, maradt is 13...! :W

    Még 1: az upgrade folyamatban az előző Windows verzió külső USB meghajtóra való mentési lehetőségnek pedig híre hamva se volt. Úgy olvastam, hogy van ilyen funkció.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák