Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz King Unique #133266 üzenetére

    Igen-igen, olvastam itt is és külföldi fórumokon is, hogy ezek a megoldások általában sikeresen orvosolják a problémát, de sajnos nálam egyik sem jött be, kikapcsolás majd indítás után 15-20 perc után újra megállt az explorer.exe. A repair install egyébként szintén nem oldotta meg a problémát, de az alapvetően az upgrade-ek visszavonásával, meg az OS belső függőségeinek rendezésével próbálja megoldani a fennálló problémát. Nálam szerintem valamelyik kliens oldali szoftver frissülhetett és annak az új verziója akad össze az OS-sel, és az nyírja le a start menüt, tálcát.
    A clean installt mindenképpen szeretném elkerülni, 4-5 napba telt februárban, hogy minden eszköz és szoftver feltelepüljön, be legyen konfigolva, frissítve. Ezek jellemzően stúdió eszközök és szoftverek (hangkártyák, DAW-ok, samplerek, keverők, midi kontrollerek, szintetizátorok), valamint céges alkalmazások (vmware környezetek, térinformatikai szoftverek, SAP kliens, SQL és FireBird adatbázis szerverek).
    Mivel múlt héten még hibátlanul működött minden, ezért tegnap Acronis-szal a teljes rendszermeghajtót felülírtam a múlt hét szerdai mentésből, azóta lekopogom, de minden rendben működik, a probléma megszűnt.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák