Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz King Unique #132077 üzenetére

    Értem.
    Újból kékhalálozott játék+stream alatt, most sikerült is rögzítenem mi a stop code:
    BAD SYSTEM CONFIG INFO

    Azt is észrevettem, hogy 100% usage-en megy a rendszer SSD, mikor elkezdett fagyogatni és mielőtt még jött a BSOD.

    Device managerben szabványosra raktam a lemezvezérlőt (IDE ATA/ATAPI controllers) mert fel volt telepítve az alaplap oldaláról az Intel-es, de sajnos így is előjött megint játék+stream alatt, és megint 100% rendszer SSD usage ment közben (MSI Afterburner OSD-ben láttam).

    HDSentinel szerint a rendszer SSD-nek 98% a kondíciója, viszont írta is, hogy "Problems occurred between the communication of the disk and the host 1952 times." és ott volt egy link ide.

    Más ötlet híján a linken található tippeket olvasva kicseréltem a SATA kábelt az alaplaphoz hozzáadottra (ilyen volt), valamint jobban benyomtam a tápkábelt az SSD-be, hátha valamit segít...

    Gondolom ha az SSD adná meg magát, akkor a HDSentinel nem írna 98% kondíciót (SSDLife 100%-ot ír...).
    Bár ha a korát nézzük, most lesz 4 éves (2017 május), viszont azért eléggé megdöbbennék, ha a 2013-as Kingston V+200-am, valamint a 2015-ös ADATA SP900-am tovább bírná, mint egy Samsung 850 Pro...

Új hozzászólás Aktív témák