Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    válasz King Unique #124988 üzenetére

    Ez így oké, értem. De a fő problémámra nincs valami orvosság?
    Közben nézegetem, próbálgatom a beállításokat, és azt sejtem, hogy valamiért megkettőzte a fiókomat. A bejelentkező képernyőn a bal alsó sarokban (ahogy a korábban csatolt képen is látszik) két fiókot jelenít meg, a Fradi-címereset és egy arc nélkülit, de a felhasználónév elvileg ugyanaz. Ahogy írtam, alapból az arc nélküli profilt akarja elindítani, de szinte egyből kiírja, hogy a felhasználónév vagy jelszó nem jó, próbáljam újra. Itt az okéra kattintva jön be a bejelentkező képernyő, alul a két fiókkal. Most megpróbáltam, az arc nélküli fiókhoz írtam be a saját bejelentkező adataimat, elfogadta, viszont az üdvözlésnél már nem lett arc nélküli, hanem a Fradi-címereset üdvözölte. Ebből gondolom, hogy ugyanarról a fiókról van szó, csak valamiért megkettőzte, klónozta, és ezért kér bejelentkezést. Lehetséges, hogy az a beállítás, hogy ne kelljen bejelentkezni az indításkor, csak a Fradi-címeresre érvényes, erre a klónozott akármire nem veszi figyelembe.
    Van erre valami okosság? A gépház csak egy fiókot mutat, ergo az arc nélkülit nem tudom törölni.

Új hozzászólás Aktív témák