Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53667584

    törölt tag

    válasz King Unique #119240 üzenetére

    "De majd biztos lesz téma pár napon belül a klónozás is, meg a hogyan kell Windowst telepíteni, az ISO-t pendrive-ra kiírni stb."
    Biztos lesz? Már most van. Másról sincs szó napok óta :)

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz King Unique #119240 üzenetére

    A pacicsököt nem volt szó róla... :B

    Hát ne legyen kihalt, Én (meg Te is) tudod, hogy az igazából a Norton Ghost-ra (Base on Peter Norton) volt kihegyezve...
    Te már annyi jó dolgot linkeltél, hogy az el sem mondható, DE: Az nem ide tartozik (legalábbis egy része szvsz)

    Itt olyan dolgokról kellene beszélni, amiket a W10 tartalmaz, hasznos avagy rohadt xar dolgok stb stb, nem pedig olyan dolgokról, amik Vista óta vannak...
    (Nem adatmentésről, klónozásról, telepítésről, BIOS beállításról stb stb)

    Igen, Én is próbáltam segíteni (linkelted 2018-ból), pár emberkének segített, de most hogy a faxba írhatnám le, hogy az adatlapomon lévő konfig esetén, legacy-ban telepített W10 x64 a 970 EVO Plus NVMe-ről fut (mindjárt jön pár "orizatriznyák", akik megakarják nekem magyarázni, hogy az lehetetlen... :DDD )

    Az ilyen Urban Legend kategória -szvsz- a mi felelősségünk (pl UEFI vs. Legacy (brutális faxságok vannak a neten, eszem-faszom megáll heeeeejjjj...(Ace Ventutura as Nagy Feró) :DDD)), hogy elmondjuk, a hozzánk hasonló majmócáknak, hogy nem, az nem így van, hanem így, meg így stb...

    Szvsz nekünk az a feladatunk itt PH!-n (még ha sokan osztják azt a véleményt, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar stb stb), hogy segítsünk a "tökfejeknek" :R

    Persze megkapjuk ez miatt a "szeretetcsomagot" néha-napján, de hát aki engem elhajt a retekbe, azt lexarom. Ha egy közel 30 éve a szakmában lévő faszit baxogat (megteheti persze) ám legyen, csak ha nekem kell összepakolni egy masinát, az egybe lesz rakva, atomstabil hardver, BIOS, ahogy kell, OS, ahogy kell, Privacy, ahogy kell, és had ne soroljam... (Akkor döglik meg a gép, ha elrohad valami forrasztás valamin :DDD )
    Én sem vagyok Isten, tévedhetek(de nem szoktam ;] ), engem nagyon jó érzéssel tölt el, ha segíthetek...

    Szvsz jó lenne itt a PH!-n csinálni egy Macrium DeepWater(hahaha) cikket Veled... :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák