Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taifa Díaz

    őstag

    válasz pushalias #34042 üzenetére

    Jól van, kicsi verebem, akkor fussunk neki még egyszer pár ténynek, mielőtt továbbra is nagyképűen "taj parasztozunk" bárkit:

    -TE nem javasoltál semmit a fórumtárs problémájának megoldására, ellenben azonnal kétségbe vontad az első érkező segítő hozzászólást, nagyjából ilyen színezettel, hogy: én nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani, de biztos nem azzal, amit ez a hülye írt Ez a stílus maximálisan kimeríti a nagyképűség fogalmát
    -bocs, de a találat nem az első volt a Google-on. Nem fordítottam le az egész cikket, gondolván, ez a kezdet, és ha a segítséget kérő fórumtárs ez alapján hozzálát a probléma megoldásához, nyilván majd megkérdezi, hogyan tovább...
    -azt mondod, a Microsoft nem javasolta az általam adott linken a malware ellenőrzést. Ha ezt még egyszer ki mered jelenteni - Download the following tool and run a full scan to rule out malware, mondja itt a válasz ötödik sora a link alatt -, akkor hagyjad a fenébe az angol nyelvű szöveg értelmezését, mert ami nem megy, azt nem szabad erőltetni :DDD

    Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Új hozzászólás Aktív témák