Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    Van egy érdekes hibám. Egyáltalán nem biztos hogy win7 probléma, de mivel win7 alatt jön elő, gondoltam itt próbálok utánajárni. A lényeg az, hogy egy idő után megszűnik működni a backspace billentyűm. Bekapcsolás után jó egy darabog, aztán egyszer csak nem reagál. Csak ez a billentyű és nem csak egy billentyűzettel. Ki is dobtam emiatt egy billentyűzetet. :) Sajnos már a kukában volt mire rájöttem hogy nem is az a rossz. Volt már valakinél hasonló probléma? Most próbálok programokkal kísérletezni, hátha valami konkrét progi elindítása miatt csinálja, de egyelőre passz.

    Szerk: Na az kellett, hogy ezt beírjam és lehet hogy meg is találtam a hibát. Az Aimp zenelejátszó lehet a ludas, amit ha elindítok, megszűnik a backspace billentyűm. Érdekes, mert eddig sosem volt ez probléma. :)

    offba is tettem, de nem törlöm, hátha valakinek egyszer segít ez a hsz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

  • Jadro

    veterán

    válasz fatal` #17244 üzenetére

    Megtettem és azzal is csinálta. Ez adta az ötletet, hogy múltkor valamit mókoltam a gyorsbillentyűkkel. Igen, a backspace volt beállítva az always on top funkcióhoz. :) Mondjuk nem tudom miért pont ez, nem rémlik hogy ezt állítottam volna be. Ráadásul a frissítés előtt nem is hozta felülre az aimpot, ezért nem is gyanakodtam rá. Frissítés után viszont azonnal elkezdett működni és onnan már beugrott a dolog. :)

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák