Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Krystal_s #39886 üzenetére

    Fentebb említett virágboltis példán túl, lehet még XP-s időkből maradt meg egyesekben a beidegződés, mert ott a 100 % svhost.exe miatt elég nagy nyűglődés volt, igaz nemrég javították...bár ami egyik fenti linkemben volt, h még a boltban is a kikapcsolását javasolták egyeseknek, az merész...
    Én már szinte várom a havi adagokat, felpakolok jóformán mindent :D , eddig csak IE11 miatt volt gondom Win7-en, de rejtettek közé raktam., azt kész. :) Office 2010-hez is normális pakkokat adnak ki, SP2, ami eleve combosabb volt, viszont a 2013-as az már súlyos méretű frissítéseket rak fel, kihagyni nyilván nem érdemes annál se, mert biztonsági rések vannak ott is...
    Bár másik oldalról, mintha néha gyorsabb lenne talán pl. bootnál a nem frissített rendszer, nincsenek ugye xy update miatti esetleges hibák, viszont ott van a biztonsági kockázat...
    Továbbá meg szerintem néha beleraknak olyan frissítéseket is, amik direkt lassítják a rendszert, pl. XP esetén, de Mac OS X, iOS felől is lehetett hallani korábban ilyen dolgokról, h ezzel rákényszerítsék a usert a váltásra. 7 és 8 esetén nemtom ez mennyire mérvadó...?

Új hozzászólás Aktív témák