Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    A problémám a következő: adott egy Office 2010 - Win 7 páros.
    Nem állítottam semmit az égvilágon az Officeban hetek óta, de valamiért tegnap napközben gondolt egyet és azóta ha képet akarok böngészőből másolva (böngészőben jobb klikk - copy, majd Wordben Ctrl+V vagy beillesztés) berakni egy dokumentumba (Word, Excel, mindegyiknél ez a jelenség), csak egy fehér négyzet jelenik meg :F

    Más alkalmazásokba simán be tudom másolni a fenti módon, pl. Irfanview vagy Paint, stb.
    Érdekes, hogy ha ezután az Irfanviewba bemásolt képet másolom át, akkor már szépen be tudja illeszteni Office-be.

    Az alábbi képernyőmentésen látszik, hogy a Word vágólapja is írja, hogy "az elem nem jeleníthető meg" és egy fehér négyzet. Utána a Paintből átmásolt képnek már van előnézete és be is illeszti szépen.


    Bármilyen kép és kiterjesztés esetén ugyanez a tünet.

    Amit a gugli hoz (word, office, stb picture not showing/white box találatra), nagyjából mindent végigpróbáltam, illetve ami a Word/Excel ► Beállítások menüjét érinti, de semmi változás
    ötlet valakinek? :F
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák