Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz TheProb #49706 üzenetére

    Szia!
    Minden helyzet egyedi, így nehezen lehet tanácsot adni még a nálam okosabbaknak is fogas kérdés.
    Nálam több probléma is volt, és nagy a gyanúm, hogy az SSD-m kezdett el vacakolni, emiatt újratelepítettem mindent, de előtte futtattam rajta a HDD Low Level Formatot.
    Most úgy néz ki, hogy működik, de már nincs benne bizalmam, így be fogok állítani a kb. azonos méretű HDD-t, amelyre egyrészt migrálom az oprendszert, másrészt pár naponta biztonsági másolatot készítek, hogy amennyiben teljesen bedöglik az SSD, a HDD-n tudjam folytatni a munkát.
    Az adataim amúgy egy külső USB meghajtón vannak már minimum 10 éve, így azokkal nem lesz problémám.

    Ezzel kapcsolatban szívesen veszem a szakértők tanácsát, mármint azzal, hogy miként tudok a legkönnyebben mondjuk hetente tükörmásolatot készíteni a 120 GB-os SSD-ről - amelynek 3 partíciója van - a 150 GB-os HDD-re. (A Paragon biztosan tudom, hogy képes erre, de az fizetős, tehát utánanézek, hogy az Aomeivel megoldható-e. Az is lehet, hogy maga a Windows 7 is képes erre.)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák